۲۳۰۲۳۷
۶۰۳۱
۶۰۳۱
پ

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

ارگاسم در روابط زناشویی می‌تواند به کاهش استرس، بهبود پوست و احساس بهتر کمک کند. با این حال، برای بسیاری از زنان، ارگاسم می‌تواند درست به اندازه‌ی نقطه‌ی اسرارآمیز جی گریزان باشد! در این مقاله، با همه چیز درباره نقطه جی آشنا می‌شوید و راز ارتقای روابط زناشویی را پیدا می‌کنید.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

برای زنان نسبتاً غیرمعمول است که فقط با مقاربت به ارگاسم برسند. در واقع، یک مطالعه نشان می‌دهد که تنها درصد کمی از زنان فقط با دخول به ارگاسم می‌رسند. گفته می‌شود که در اغلب موارد، تحریک کلیتورال زنان در حین رابطه‌ی زناشویی، برای به ارگاسم رسیدن آن‌ها مورد نیاز یا حداقل مفید است. برخی دیگر نیز معتقدند که نقطه جی می‌تواند کلید رسیدن زنان به ارگاسم در حین دخول باشد. به خواندن ادامه دهید تا با همه چیز درباره نقطه جی آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: نقطه جی در زنان چیست؟

در این مقاله می‌خوانید:

 • نقطه جی چیست؟
 • یافتن نقطه جی در زنان
 • بهترین شرایط برای تحریک نقطه جی

نقطه جی چیست؟

نقطه جی، بخشی از شبکه کلیتورال شما است.

احتمالاً قبلاً درباره‌ی تقطه جی و نقش کلیدی آن در دستیابی به ارگاسم شنیده‌اید. نقطه جی به عنوان نقطه گرافنبرگ شناخته می‌شود، اما بخش مشخصی از آناتومی شما نیست.
در واقع، نقطه جی به جای این‌که یک نقطه جداگانه در واژن شما باشد، ب خشی از شبکه کلیتورال شما است. این بدان معنا است که وقتی نقطه جی را تحریک می‌کنید، در واقع در حال تحریک کردن بخشی از کلیتوریس هستید که از حد تصور، بسیار بزرگتر است.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: نقطه جی زنان، چه خصوصیاتی دارد؟

پیدا کردن نقطه جی در روابط زناشویی مفید است.

جایی که دو لابیای داخلی به هم می‌رسند، نوک کلیتوریس است که به دو ریشه تقسیم می‌شود و می‌تواند در حدود ۴ اینچ طول داشته باشد. به علاوه، این ناحیه می‌تواند از زنی به زن دیگر متفاوت باشد و اتفاقاً همین توجیه می‌کند که چرا پیدا کردن نقطه جی اغلب دشوار است.
با این حال، پیدا کردن نقطه جی در روابط زناشویی مفید است، زیرا این نقطه پس از تحریک می‌تواند باعث انزال زنانه شود و به زنان در رسیدن به ارگاسم واژن کمک کند.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: بهبود رابطه زناشویی، روش تحریک نقطه جی

یافتن نقطه جی در زنان

مطمئن شوید که دست‌هایتان تمیز هستند و ناخن‌هایتان کوتاه شده‌اند.

همان‌طور که گفتیم، یافتن نقطه جی می‌تواند دشوار باشد، به خصوص که این نقطه در هیچ نقشه‌ای از بدن انسان وجود ندارد. البته این بدان معنا نیست که یافتن آن غیرممکن است!
اگر می‌خواهید نقطه جی همسرتان را پیدا کنید، قبل از هر چیز مطمئن شوید که دست‌هایتان تمیز هستند و ناخن‌هایتان کوتاه شده‌اند، زیرا قرار است که آن‌ها را در مکان بسیار حساسی قرار دهید و باید مراقب باشید که به همسر خود آسیب نرسانید.

بیشتر بخوانید: نقطه جی در زنان، نحوه شناسایی

لوبریکانت می‌تواند شرایط را برای همسر شما راحت‌تر کند.

انجام معاشقه نیز قبل از جستجو، اهمیت زیادی دارد. نقطه جی از بافتی تشکیل شده است که در هنگام برانگیختگی، متورم می‌شود و این مسئله، یافتن و تحریک کردن آن را آسان‌تر می‌کند.
چند قطره لوبریکانت یا روان کننده نیز می‌تواند شرایط را برای همسر شما راحت‌تر کند. هم‌چنین لازم است که در روابط زناشویی خود، احساس احترام و اعتماد ایجاد کنید و به احساسات همسرتان توجه نشان دهید.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: یافتن نقطه جی در زنان، دانستنی‌ها

نقطه جی از بافتی تشکیل شده است که در هنگام برانگیختگی، متورم می‌شود.

سمت بالایی واژن، همان ناحیه‌ای است که نقطه جی مرموز در آن وجود دارد. اگر مشکل دارید، از همسر خود بخواهید که زانوهایش را به سمت قفسه‌ی سینه‌ی خود بکشد تا یافتن نقطه جی راحت‌تر شود. زیرا نقطه جی مانند یک برآمدگی لوبیایی شکل است و شاید بافت آن بیشتر از بافت اطراف باشد.
اگر فوراً این بافت اسفنجی را پیدا نکردید، نگران نشوید. بدن هر زن متفاوت است و برخی از نقاط جی ممکن است در کنار نیز باشند. اگر دیواره‌ی قدامی واژن را به عنوان یک ساعت در نظر بگیرید، نقطه جی می‌تواند بین ساعت ۱۰ تا ۲ بعد از ظهر باشد.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: نقطه جی اسپات در زنان، چگونه پیدایش کنید؟

بهترین شرایط برای تحریک نقطه جی

بعضی از حالت‌های رابطه زناشویی هستند که تحریک نقطه جی را برای زنان آسان‌تر می‌کنند. شرایطی را انتخاب کنید که به شما اجازه دهند بر حرکات خود کنترل بیشتری داشته باشید. سه مورد از این شرایط عبارتند از:

بیشتر بخوانید: نقطه جی در زنان و نقش آن در ارگاسم

موقعیتی برای کنترل ریتم و زاویه دخول

از همسر خود بخواهید که به پشت دراز بکشد و شما نیز روی او دراز بکشید. این موقعیت به شما اجازه می‌دهد که بر ریتم، عمق و زاویه‌ی دخول ، کنترل کامل داشته باشید و بتوانید روی پیدا کردن نقطه جی خود تمرکز کنید.
به جای بالا و پایین کردن، به جلو و عقب حرکت کنید تا بتوانید روی تحریک نقطه جی در مقابل دیواره‌ی داخلی واژن خود تاثیر بگذارید. از آزمایش با سرعت و زوایای مختلف نترسید.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: حقایقی درباره‌ی ارگاسم؛ ارگاسمی چیست؟

موقعیتی که تغییر زاویه را آسان می‌کند

این یکی دیگر از راه‌های عالی برای رسیدن به دخول عمیق در روابط زناشویی است که تغییر زاویه برای برخورد به نقطه جی را آسان می‌کند. چهار دست و پا بمانید و اجازه دهید که همسرتان پشت سر شما قرار بگیرد. در حین دخول، سعی کنید که روی ساعد خود تکیه دهید و باسن‌تان را عقب بکشید تا پیدا کردن نقطه جی برای همسرتان آسان‌تر شود.
اگر مایل هستید می‌توانید با صاف دراز کشیدن روی شکم، در حالی که پاهایتان را از لبه تخت آویزان کرده‌اید، حالت متفاوتی را امتحان کنید.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: لذت رابطه زناشویی، چگونگی افزایش

موقعیتی برای تحریک بیشتر

میشنری بسته می‌تواند تحریک بیشتر بدون عمق دخول را ممکن کند. از پشت در موقعیت میشنری کلاسیک شروع کنید. سپس اجازه دهید که پاهای همسرتان روی پاهای شما کشیده شود و فشار محکم‌تری داشته باشد.
احساس اصطکاک بیشتری که در این موقعیت ایجاد می‌شود، تحریک نقطه جی را برای همسرتان آسان‌تر می‌کند. این ممکن است بهترین راهی باشد که می‌تواند شما را به ارگاسم برساند.

همه چیز درباره نقطه جی، نکاتی برای ارتقای رابطه زناشویی

بیشتر بخوانید: علت ارضا نشدن زن چیست؟

جمع‌بندی

نقطه جی به جای این‌که یک نقطه جداگانه در واژن شما باشد، بخشی از شبکه کلیتورال شما است. پیدا کردن این نقطه در حالت‌هایی که معرفی کردیم، آسان است و تحریک کردن آن، به رسیدن زنان به ارگاسم و ارتقای روابط زناشویی کمک می‌کند.

به کلینیک نی نی بان هم سر بزنید.

پ
منبع: healthline

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.