7356
کد: 167383
11 بهمن 1396 - 12:12
بعد از مصرف لونژیل و این که یک هفته است ترشحات ابکی کش دار و بیرنگ و بی بو دارم ایا این نشانه باروریست؟
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خسته نباشید من ماه قبل قرص لونژیل استفاده کردم و سر موعد پریود شدم ولی مقدار خونریزی و طول مدت کم بود 3 یا 4روز . این ماه هم به علت پارگی کاندوم دوباره لونژیل خوردم حدودا یک ساعت بعد . 4 روز به پریودیم مانده ولی سوالی که ذهنم و در گیر کرده اینه که من بعد از مصرف قرص فقط جلوگیری طبیعی داشتم ایا احتمال بارداری هست بعد از مصرف لونژیل و این که یک هفته است ترشحات ابکی کش دار و بیرنگ و بی بو دارم ایا این نشانه باروریست؟ ممنون میشم زود جوابمو بدید

پاسخ دکتر سمیه یگانه، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
بعد از مصرف قرص هم بهتر است برای موارد بعدی روش جلوگیری داشته باشید . احتمال بارداری هیچ گاه کاملا صفر نمیشود بهتر است یک هفته بعد از موعد قاعدگیتون تست بارداری بدهید و در صورتی که منفی بود از قرصهای جلوگیری ماهیانه بصورت مصرف منظم شبانه استفاده کنید زیرا عوارض  قرصهای اورژانس بر روی سیکلهای قاعدگی زیاد است. 
مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1397/10/19
14
سلام خسته نباشید.لطفا کمکم کنید خواهش میکنم.من با نامزدم رابطه داشتم سریع قرص اورژانسی خوردم،الان یک روز از خوردن قرص میگذره،من ترشحات سفید مث سفیده تخم مرغ دارم،میخام بدونم بخاطر قرص اورژانسیه؟دلیلش چیه؟ایا قرص داره کار خودشو درس انجام میده؟احتمال حامله شدنم هست؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه

سلام
و ممنون از توجهتون



برای
طرح سوال و گرفتن پاسخ فقط از لینک زیر استفاده کنید



https://moshavere.niniban.com/

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: