285
کد: 211468
23 مهر 1398 - 12:06
من قرص پروژسترون مصرف کردم و خونریزی پریودم تیره شده است.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خانومای دکتر.من این ماه به علت‌اشتباه داروخانه که به جای پردنیزولون پروژسترون بهم دادن از روز ۵ پریودی تا ۲۸ پریودی پروژسترون خوردم. الان که پریود شدم لکه های قهوه ای دارم و از روز دوم یکم بیشتر شده ولی  خون تیره میاد. علتش چیه؟ ممکنه باردار باشم؟؟؟؟ لطفا کمکم کنید

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز برای بررسی احتمال بارداری، تست بتا بدهید و علت همان پروژسترون است.

مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
مریم سادات
Germany
14:45 - 1398/12/01
0
سلام من آمپول سه ماهه زدم همش لک بینی داشتم رفتم دکتر قرص استرادیول بهم دادن بیشتر شد ک
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید


http://bit.ly/31AMOqp

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: