۲۳۱۳۶۷
۴۴۴۶۸
۴۴۴۶۸

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

برای انتخاب یک مزون لباس شب خوب که انواع مدل‌های روز ترکیه و لبنانی را داشته باشد؛ باید چه ویژگی‌هایی را در نظر بگیریم؟ بهترین مزون لباس شب کجاست؟ در نی‌نی‌بان یک راهنمای کامل در این ارتباط داریم.

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

برای انتخاب مزون لباس شب باید به چه مواردی توجه کرد؟ این روزها فضای اینترنت پر شده از آنلاین‌شاپ‌ها؛ با این‌حال خرید مزون از بهترین مزون لباس شب شهر، چیز دیگری است. اگر دوست دارید برای خرید یک لباس عالی، جای خوبی بروید که هم تنوع مدل داشته باشد؛ هم برای انواع سایز و رنگ، به مشکل محدودیت برنخورید؛ بهتر است راه‌کارهای نی‌نی‌بان را برای انتخاب یک مزون خوب بخوانید. این روزها لباس‌های شب ترک و لبنانی در مراسم نامزدی، عروسی و جش‌های رسمی شبانه بسیار مد هستند و خانم‌ها دوست دارند؛ چنین لباس‌هایی را برای مناسبت پیش رو، انتخاب کنند. در ادامه با ما باشید.

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

ویژگی‌های بهترین مزون لباس شب

برای انتخاب یک مزون لباس شب باید به نکات مهمی توجه کنید؛ همین‌که در اینترنت چند مزون را به شما معرفی کنند یا فیلم چند ثانیه‌ای پخش شده از لباس‌ها را تماشا کنید؛ برای انتخاب یک مزون خوب، کافی نیست. مزون‌داری یک شغل بسیار پرچالش است و هر کسی نمی‌تواند از عهده مدیریت آن بر بیاید. برای انتخاب یک مزون لباس مجلسی زنانه، باید دقت کنید که:

 • تنوع مدل‌ها زیاد باشد.
 • رنگ‌بندی مدل‌ها ناقص نباشند.
 • سایزبندی لباس‌ها کامل باشد.
 • امکان پرو لباس وجود داشته باشد.
 • جدیدترین مدل‌های روز دنیا در مزون موجود باشند.
 • امکان اصلاح سایز توسط خیاط حرفه‌ای وجود داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: خانم‌های شیک‌پوش با لباس مجلسی چی بپوشند؟

محل مزون لباس مجلسی زنانه

معمولا جایی که مزون در آن قرار گرفته است؛ برای خریداران اهمیت دارد. منطقه شهری محل مزون باید طوری باشد که دسترسی به آن برای تمام افراد از مناطق مختلف شهر راحت باشد. به علاوه تمامی کسانی که برای خرید لباس شب می‌آیند دوست دارند؛ هنگام خرید یک لباس به این گرانی در محیطی آرام تصمیم بگیرند و لباس‌های مختلف را امتحان کنند. بنابراین معمولا مزون‌های لباس مجلسی و لباس شب، در خیابان‌های تجاری شهر و در مناطق مرفه‌نشین هستند. البته به دلیل راحتی بانوان ممکن است بر خیابان نباشند؛ بلکه در کوچه‌های اطراف قرار گرفته باشند.

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

جنس لباس‌های مزون مجلسی

مزون‌های لباس شب باید برای تمام سلیقه‌ها لباس داشته باشند. آن هم لباس‌های مد روز. حالا تصور کنید که بیشتر خانم‌ها لباس‌های گیپور کش یا سنگ‌دوزی شده را انتخاب می‌کنند اما یک دختر خانم جوان بین 15-25 سال باید لباسی را برای مهمانی شبانه بخرد که مناسب سن او باشد. این لباس‌ها بیشتر پارچه ساتنی دارند و می‌توان آنها را در بهترین مزون‌های لباس شب پیدا کرد. طراحی لباس‌های شب دخترانه ساده‌تر است و جنس آنها پارچه‌هایی سبک‌تر دارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین و جسورانه ترین لباس عروس برای آنهایی که اضافه وزن دارند!

تنوع موجودلی مزون: لباس شب برای موقعیت‌های رسمی مختلف

اگرچه موقعیت‌هایی که در آن لباس شب پوشیده می‌شود یا یک مهمانی خیلی بزرگ است یا عروسی یا نامزدی اما معمولا برای انتخاب مدل لباس مجلسی باید به وسعت و موقعیت مهمانی هم توجه کرد. شاید مراسم نامزدی که مشتری‌ به آن دعوت است؛ خیلی لوکس و رسمی باشد اما تعداد مهمان‌ها زیر ۵۰ نفر باشد. در چنین شرایطی خانم‌ها به دنبال لباس شب‌های رسمی اما با دامن باریک می‌گردند. در مقابل اگر مهمانی نامزدی، عروسی یا یک جشن کاری که تمام همکاران یک شرکت یا موسسه بزرگ در تالاری گرد هم جمع شده‌اند؛ موقعیت مورد نظر مشتری است؛ مشتری به دنبال مدل لباس‌های پرکار می‌گردد که در میان ابهت دکور تالار و تعداد چند صد نفری مهمان‌ها، لباسی برازنده پوشیده باشد.

مطلب پیشنهادی: راهنمای جامع خرید لباس زیر مناسب

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

لباس شب در مزون‌های لوکس تهران

در یک مزون خوب و لوکس، لباس شب‌های شیک با طراحی مدرن هم به فروش می‌رسند. اگرچه طرح‌های لبنانی و ترک این روزها خیلی ترند هستند؛ کسانی که برای خرید این لباس‌ها مراجعه می‌کنند شاید از مدل‌های ساده ماهی یا بدون دامن پف‌دار خوششان نیاید اما برخی افراد هستند که زیبایی را در سادگی می‌بینند و اگر در یک مراسم با تم نسبتا مدرن، لباس‌های خاورمیانه‌ای را بپوشند؛ بیشتر از جلب توجه مثبت، انگشت‌نما می‌شوند.

مطلب پیشنهادی: نکاتی طلایی که هنگام خرید لباس بارداری به کمکتان می‌آیند

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

بهترین مزون لباس شب برای مدل‌های ترک و لبنانی

کسانی که مدل‌های لباس شب ترک و لبنانی را دوست دارند؛ عاشق سلیقه پر زرق و برق، طراحان لبنانی و ترک هستند. این طراحان ظرافت‌های خاصی را در طراحی مدل‌های لباس‌های‌شان رعایت می‌کنند که در لباس‌های ساده کره‌ای و اروپایی دیده نمی‌شود. انواع سنگ‌دوزی، گلدوزی، تورهای پرکار و باطراحی ظریف در لباس‌های جدید هر سال ترک و لبانی دیده می‌شود. اگر مایلید چنین لباس‌هایی را بخرید باید به مزون‌هایی بروید که می‌توانند چنین لباس‌هایی را وارد کنند یا با خرید پارچه‌های مناسب آنها از ترکیه یا کشورهای خلیجی، بتوانند همان مدل‌ها را در ایران بدوزند.

مطلب پیشنهادی: انتخاب لباس عروس متناسب با اندام شما چه سبک لباسی است؟

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

نحوه برخورد با مشتری در بهترین مزون‌های لباس شب

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در خرید لباس و انتخاب بهترین مزون شهرتان باید مد نظر قرار دهید؛ برخورد پرسنل مزون با شماست. شما قرار است یک لباس پرزرق و برق بخرید که ابهت کاری یا خانوادگی شما را در یک مهمانی رسمی نشان دهد؛ بنابراین باید با حوصله لباس را بپوشید؛ در تن خود ببینید و تصمیم بگیرید. مزون‌هایی که نمی‌گذارند مشتری به لباس دست بزند؛ آن را بپوشد یا برای انتخاب رنگ و مدل، از پرسنل کمک بگیرد؛ اصلا برای خرید لباس شب خوب نیستند. به علاوه قیمت لباس باید طوری باشد که بتوانید در مرتبه بعدی هم به چنین مزونی اعتماد کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مزون لباس عروس تهران، نکات کلیدی برای انتخاب

بهترین مزون لباس شب، مدل‌های ترک و لبنانی داشته باشه

جمع بندی

برای خرید لباس شب باید به یک مزون خوب بروید اما بهترین مزون لباس شب را باید چطور پیدا کرد؟ در بالا مهم‌ترین نکات را برای انتخاب چنین مزونی گفتیم؛ با این‌حال شما باید برای خرید لباس راحت باشید؛ شاید نکته‌ای مد نظرتان است که شما را با یک مزون، راحت‌تر می‌کند؛ بنابراین در انتخاب مزون، ابتدا راحتی و سلیقه خود را در نظر بگیرید.

مطلب پیشنهای: جدیدترین مدل لباس عقد برای آنکه مثل الماس بدرخشید!

منبع: generisonline

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.