۲۳۸۷۳۰
۳۶
۳۶

این ۳۰ نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

ممکن است در زندگی با افرادی برخورد کنید که به ظاهر دوست شما هستند، ولی برخی ویژگی‌های آن‌ها نشانه‌ی چیز دیگری است.

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

ممکن است در زندگی با افرادی برخورد کنید که به ظاهر دوست شما هستند، ولی برخی ویژگی‌های آن‌ها نشانه‌ی چیز دیگری است. 

هنگام صحبت نادیده تان می‌گیرد

ارتباطات نقش مهمی در ایجاد و حفظ رابطه ایفا می‌کند. برای دوستان صمیمی تقریبا غیرممکن است که یک روز را بدون صحبت با یکدیگر بگذرانند. یکی از راه‌های تشخیص فردی که از شما متنفر است، اندازه گیری میزان علاقه او هنگام صحبت با شماست. این افراد اغلب تا آنجا پیش می‌روند که وقتی با آن‌ها صحبت می‌کنید وانمود می‌کنند که صدایتان را نمی‌شنوند.

با شما در هیچ زمینه‌ای توافق ندارد

دوستان و آشنایان صمیمی معمولاً در مورد همه چیز، از جمله ارزش ها، ترجیحات و دوست نداشتن‌ها توافق دارند. هر چند وقت یکبار یک دیگر را زیر سوال می‌برند، اما در نهایت به خوبی ختم می‌شود. با این حال، اگر در مورد مسائلی که قبلاً عقاید مشابهی داشتید متوجه اختلاف شدید مشکلی وجود دارد و این یکی از نشانه‌های آشکاری است که بهترین دوست تان از شما متنفر است و آشکارا با هر چیزی که می‌گویید صرف نظر از درست یا نادرستی آن مخالف است حتی شاید اینگونه به نظر برسد که دوست صمیمی تان دیگر به حرف هایتان احترام نمی‌گذارد یا آن را باور ندارد. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

به ندرت در جمع با شما معاشرت می‌کند

بیرون رفتن و رفت و آمد با دوست صمیمی در ملاء عام منظره‌ای خوشایند است. یکی از راه‌های شناخت دوستانی که به یکدیگر نزدیک هستند، تماشای روابط آن‌ها در جمع است. هر زمان که بین دوستان صمیمی درگیری وجود داشته باشد به سختی آن‌ها را با هم در ملاء عام می‌بینید و گاهی هر وقت فرد را می‌بینید طوری رفتار می‌کند که انگار شما را نمی‌بیند.

چیز‌های ناخوشایندی پشت سرتان می‌گوید

شنیدن حرف‌های گفته شده پشت سرتان، آن هم از زبان شخصی که برایتان ارزشمند است و دوستش دارید می‌تواند آزاردهنده باشد. فکر اینکه بهترین دوستتان پشت سرتان چیز‌های وحشتناکی بگوید غیرقابل تصور است، اما یکی از مواردی که نشان می‌دهد دوست صمیمی تان دیگر طرفدارتان نیست، زمانی است که شروع به پخش داستان‌های دروغ علیه شما می‌کند. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

بحث و مشاجره را کش میدهد

بین دوستان صمیمی اختلاف نظر و نزاع بر سر مسائل رایج است، اما باید مراقب زمانی باشید که مبادا این رفتار در رابطه پایدار شود. گاهی ممکن است متوجه شده باشید که دوستتان در هر کاری که انجام می‌دهید، از شما ایراد می‌گیرد حتی اگر بهترین کار را انجام دهید پس باید این را به عنوان یکی از نشانه‌های تنفر جدی بگیرید.

پس از سوءتفاهم عذرخواهی نمی‌کند

تماً در دوستی‌ها سوء تفاهم اتفاق می‌افتد، اما مهم این است که چگونه آن‌ها را حل کنند. اگر مشاهده کردید که فردی پس از سوءتفاهم عذرخواهی را دشوار می‌داند احتمالاً او شما را دوست ندارد حتی اگر مقصر باشید، کسی که شما را دوست دارد به دنبال راه‌هایی برای حل مشکلاتی است که بین شما دو نفر پیش می‌آید و برعکس کسی که از شما متنفر است هر سوء تفاهمی را راهی برای قطع رابطه می‌بیند. 

به سختی به پیام هایتان پاسخ می‌دهد

دوستان صمیمی رابطه گرمی با یکدیگر دارند و پیامک یکی از روش‌های کارآمد برای ایجاد ارتباط و پیوند بین افراد است. ارسال پیامک بستری را برای به اشتراک گذاشتن شایعات، اصل مطلب و حفظ ارتباط با یکدیگر فراهم می‌کند، اما کسی که از شما متنفر است به سختی به پیام‌های متنی تان پاسخ می‌دهد و اغلب دیر پاسخ می‌فرستد طوریکه حال و هوایتان را از بین می‌برد و شما را به ادامه گفتگو بی علاقه می‌کند. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

مکالمات تان زیاد طول نمی‌کشد

وقتی دوست صمیمی تان از شما متنفر است در مکالمات و نحوه ارتباطاش مشخص می‌شود. ممکن است متوجه شده باشید که وقتی با دوستتان صحبت می‌کنید چقدر از شما فاصله می‌گیرند و هر بار که با یکدیگر صحبت می‌کنید به سختی می‌توانید مکالمه را ادامه دهید.

دیگر زمانی را با هم نمی‌گذرانید

دوستان صمیمی زمان‌های خوبی را با یکدیگر به صحبت کردن و سرخوشی می‌گذرانند، اما وقتی متنفر باشند تمایلی ندارد زمانی را با شما سپری کنند.

متفاوت با شما عمل می‌کند

دوست صمیمی تان شروع به رفتار‌های عجیب و غریب به خصوص در جمع می‌کند در حالی که ممکن است استدلال برخی‌ها این باشد که رفتاری طبیعی است، اما باید به عنوان نشانه‌ای از تنفر در نظر گرفته شود.

با افراد دیگر معاشرت می‌کند

هیچ اشکالی ندارد که دوستان جدیدی پیدا کنید و حلقه اجتماعی خود را رشد دهید. با این حال، هنگامی که نزدیکترین رفیق تان دوستان دیگر را به شما ترجیح می‌دهد آن را یک هشدار در نظر بگیرید. احساس رنجشی که دوستتان نسبت به شما دارد ممکن است او را مجبور به این کار کرده باشد. یکی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد دوست صمیمی تان از شما متنفر است این است که هر تلاشی را برای هم نشینی با شما ناکام می‌کند. 


بیشتر بخوانید: چرا زنان بیشتر از مردان خواستار طلاق و جدایی هستند؟ 


این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

با دوستان دیگر بهتر است

به عنوان بهترین دوست انتظار می‌رود که شما و نیازهایتان را بالاتر از سایر دوستان خود قرار دهند، اما اینطور نیست. بیایید بگوییم که بهترین دوست تان اغلب برای خوشحال کردن شما به روش خود عمل می‌کند و دیگر شما را دوست نخواهند داشت و به سایر دوستان خود بیشتر توجه می‌کند.

تماس هایتان را قطع می‌کند

هرکسی که از شما متنفر است یا احساس نارضایتی داشته باشد تمام تلاش خود را می‌کند تا از شما دوری کند، احتمالاً هر زمان که می‌خواهید با او تماس بگیرید نادیده اتان می‌گیرد و به سختی تماس‌ها را تایید یا پاسخ می‌دهد. توجه داشته باشید ممکن است اتفاقی افتاده باشد که از آن آگاه نیستید پس به جای فرضیات بی اساس دریابید که چرا دوستتان تماس هایتان را قبول نمی‌کند.

در شبکه‌های اجتماعی مسدودتان می‌کند

رسانه‌های اجتماعی همه چیز را در مورد ارتباطات افراد نشان می‌دهد. بسیاری از افراد پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را برای حفظ روابط حیاتی می‌دانند. با در نظر گرفتن این موضوع چه راه بهتری برای ابراز نارضایتی از مسدود کردن هر کانال ارتباطی از جمله رسانه‌های اجتماعی وجود دارد. از آنجایی که دوستتان ندارند از این رسانه استفاده می‌کنند تا شما را ازارتباطات خود خارج کنند.  

مسائل شخصی اش را با شما به اشتراک نمیگذارد

دوستی شما به دلیل عشق، اعتماد و درک یکدیگر رشد می‌کند. دوستان صمیمی همه چیز را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند مانند عکس‌ها و فیلم ها، مسائل خانوادگی و شخصی، دلخوری‌ها و زمانی که یکی از آن‌ها به مشاوره نیاز دارد به کمک هم می‌شتابند، اما زمانی که از هم متنفر باشند رفتار‌ها دیگر اینگونه نیست.

عکس‌های مربوط به خودتان را حذف میکند

عکس‌ها و فیلم‌ها خاطراتی از لحظات خوب و بد هستند که تقریباً همیشه برای یادآوری چنین مواقعی مورد توجه قرار می‌گیرند پس اگر دوست صمیمی تان تمام عکس هایتان را پاک کند، قدر خاطرات با شما را نمی‌داند و دوست دارد فراموشتان کند. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

شوخی هایتان را خنده دار نمی‌داند

در حالت ایده آل، همیشه باید جوک‌هایی بگویید تا بهترین دوستتان را شاد کنید و روحیه آن‌ها را بالا ببرید، اما اگر ناگهان، متوجه شدید که شوخی‌های شما اثر خود را از دست می‌دهند و هیچ حرفی برای او خنده دار به نظر نمی‌رسد. حقیقت این است که وقتی شخصی شروع به متنفر شدن می‌کند هیچ شوخی باعث خنده او نمی‌شود.

هر کار کوچکی او را آزرده خاطر می‌کند

آیا رابطه شما با دوست صمیمی تان رابطه‌ای است که آن‌ها در کوچکترین فرصتی بدون هیچ دلیل منطقی عصبانی می‌شوند؟ احتمال زیاد به این دلیل است که آن‌ها نمی‌توانند شما را تحمل کنند و از بودن در یک مکان با شما خوشحال نیستند.

اجازه استفاده از وسایلش را نمی‌دهد

دوستان صمیمی دوست دارند همه کار را با هم انجام دهند و آن‌ها را به اشتراک بگذارند، اما وقتی از شما متنفر می‌شوند دیگر حاضر نیستند وسیله‌ای را در اختیارتان بگذارند.

در مورد خطرات قریب الوقوع هشدار نمی‌دهد

هر دوستی که عمداً شما را در معرض خطر قرار دهد فرد خوبی نیست و باید از او دوری کنید در چنین مواقعی می‌توان گفت از شما متنفر است تا جایی که می‌خواهد به شما آسیب برساند یا اجازه دهد اتفاقات بد برایتان بیفتد. هنگامی که شروع به دیدن این نشانه‌ها کردید دیگر نیازی به بررسی مجدد رابطه نیست، زیرا این رابطه تمام شده است. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

از لیست مخاطبین اصلی اش حذفتان کرده

دلایل مختلفی وجود دارد که دوست نزدیکتان شما را از لیست مخاطبانش حذف کند. ممکن است این اتفاق ناخواسته رخ دهد یا این یک تلاش عمدی برای قطع رابطه صورت گرفته باشد. وقتی دوستتان عصبانی است احتمال دارد تا آنجا پیش برود که شماره‌های شما را مسدود یا مخاطبین را به طور کامل حذف کند.

به سرعت عصبانی می‌شود

اگر بهترین دوستتان حضور تان را آزاردهنده می‌بیند، نشانه آن است که از شما متنفر است علاوه بر این، از حالت چهره و چشمانش به نظر می‌رسد که برای آن‌ها آزار دهنده هستید و فقط شما را تحمل می‌کند.

سعی می‌کند شما را به دردسر بیاندازد

دوستی که مرتباً شما را به دردسر می‌اندازد دوست خوبی نیست. این فرد نه تنها علاقه تان را در دل ندارد بلکه به دنبال راه‌هایی برای قرار دادن شما در مشکلات است او ممکن است این کار‌های بد را انجام دهد و در نهایت شما را درگیر عواقب آن کند. بهتر است باور کنید که شما دو نفر دیگر آنقدر به هم نزدیک نیستید.

مکالماتتان همیشه منفی است

داشتن یک مکالمه دلپذیر با یک فرد منفی بسیار چالش برانگیز است. بهترین دوست شما از هر مکالمه‌ای برای شکایت، سرزنش دیگران، انتقاد و تخلیه خشم و ناامیدی خود استفاده می‌کند. اغلب اوقات، این احساسات به سمت شما هدایت می‌شود و کنار آمدن با آن‌ها کار آسانی نیست، اما اگر بتوانید قاطع باشید و عزم خود را حفظ کنید ممکن است رابطه را زنده نگه دارید. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

دیگر با شما روراست نیست

دوستی که با شما روراست نباشد خوب نیست به خصوص زمانی که دروغ می‌گویند بسیار ناراحت کننده است. اگر رفیق صمیمی تان از شما متنفر باشد هرگز در مورد هیچ چیزی صریح نخواهند بود. در حالت ایده آل، دوستان صمیمی همیشه با یکدیگر صادق هستند، اما وقتی برعکس این اتفاق می‌افتد یک هشدار جدی است.

با کوچکترین اتفاقی توهین می‌کند

بهترین دوستان همیشه با یکدیگر شوخی می‌کنند بدون اینکه دلخور شوند، با این حال، اگر هدف این توهین‌ها سرکوب کردن تان باشد در این صورت فردی که این کار را انجام می‌دهد از شما متنفر است. شاید دوستتان در حضور دیگران به شما توهین می‌کند تا ناراحتتان کند. بهترین کار مقابله با آن شخص و ابراز ناراحتی است و اگر ادامه پیدا کرد، چاره‌ای جز ترک رابطه سمی ندارید.

برای مشاوره به سراغ تان نمی‌آیداگر دوست صمیمی شما اغلب به نصیحت‌های شما تکیه می‌کند، اما ناگهان متوقف می‌شود، ممکن است دلیلی وجود داشته باشد حتماً چیزی باعث شده که او برای مشاوره به سراغ شما نیاید. اغلب اوقات، حتی وقتی به دوستتان نصیحت می‌کنید به آن بی اعتنایی می‌کند و هر کاری می‌خواهد انجام می‌دهد. اگر دیگر نقش محرم ندارید، احتمالاً از شما متنفر شده است.

شما را دچار ترس می‌کند

کسی که واقعاً شما را دوست دارد، نمی‌خواهد از او بترسید. ترس، خشونت و چیز‌های خوبی نیستند و بر اساس احترام متقابل ساخته شده است و شخصی که سعی دارد به شما صدمه بزند ابتدا ثابت می‌کند که شما را دوست ندارد.

در برابر هر کاری ناسپاس است

چنین افرادی هرگز به خاطر تمام کار‌هایی که برای آن‌ها انجام داده اید از شما قدردانی نمی‌کنند و هر چقدر هم که برای راضی نگه داشتن آن‌ها تلاش کنید، فراموش می‌کنند. 

این 30 نشانه یعنی طرف مقابل از شما متنفر است!

مدام انتقاد می‌کند

در حالی که برخی تصمیم می‌گیرند انتقاد را در پشت تعارفات پنهان کنند، برخی آشکارا انتقاد می‌کنند تا به خود شک کنید. این افراد قابل اعتماد نیستند و سعی نمی‌کنند شما را بسازند بلکه کوچکتان می‌کنند و معمولا ناامنی‌های خود را نشان می‌دهند، زیرا احساس ناتوانی دارند.

فقط در زمان نیازش با شما خوب است

باید در کنار افرادی باشید که شما را به خاطر آنچه هستید دوست بدارند نه فقط کاری که برای آن‌ها انجام می‌دهید به افراد منفعت طلب بگویید که نمی‌توانید کاری را که از شما می‌خواهند انجام دهید و از آن‌ها بپرسید آیا به هر حال می‌خواهند با شما معاشرت کنند اگر بهانه بیاورند یا سرد پاسخ دهند دیگر شما را دوست نخواهند داشت.

 

منبع: راهنماتو

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.