۲۲۹۰۶۶
۲۲۶۲۱
۲۲۶۲۱

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

برای این‌که بدانید بهترین مدل ابروی برای صورت گرد چیست و چطوری می‌توان آن را ایجاد کرد؛ این راهنمای نی‌نی‌بان را بخوانید. به شما گفته‌ایم، هر نوع صورتی گردی با مدل ابرو برداشتنی بهتر می‌شود؟

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

مدل ابرو در ایجاد چهره زیبا، نقش مهمی دارد؛ در این مطلب قصد داریم راهنمایی برای آنهایی که صورت گرد دارند؛ نکات مهمی را درباره مدل ابرو بشماریم. می‌خواهیم یادتان دهیم چه فرم ابروهایی بیشتر به چهره‌تان می‌خورد و می‌توانید در خانه برای خودتان، درست‌اش کنید.

در ادامه می‌‎خوانید:

 • بهترین مدل ابرو برای صورت گرد
 • نقش ابرو در زیبایی چهره و جذابیت شخصیت
 • مدل ابرو برای صورت گرد و چاق
 • مدل ابرو برای صورت گرد دخترانه

بهترین مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

اگر صورت‌تان گرد استت نباید ابروهای‌تان را نازک یا گرد کنید؛ بلکه باید ابروهای ضخیم، تیز و کمانی داشته باشید؛ به این ترتیب فرم گرد صورت‌تان تعدیل می‌شود.

چرا ابروی صورت گرد باید کمانی باشد؟

کمانی بلند ساختار صورت را به سمت بالا بلند می‌کنند و به صورت عمودی در طول صورت می‌کشند. این حالت تیزی کمان ابرو، صورت شما را متعادل می‌کند و باعث می‌شود چهره‌تان زاویه‌دار، بلندتر و تیزتر به نظر برسد.

چطور ابرو را بالا بکشیم؟

برای حفظ حالت قوس دار، از مداد ابرو ضد لک و ضد آب استفاده کنید. از انتهای بیرونی ابرو شروع کنید و سپس مداد ابرو را از بقیه قسمت های آن عبور دهید. مطمئن شوید که لبه ها را تیره تر از میان ابرو نگه می‌دارید، سپس با مداد قوس ایجاد کنید. این حالت خطای دید ایجاد می‌کند و صورت لاغرتر و بلندتری برای شما می‌سازد.

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

ابرو قاب صورت است

هنگام آرایش، باید به ابروها توجه ویژه‎ای داشته باشید. ابروها، قاب صورت هستند؛ بنابراین اگر می‌خواهید صورت خوش‌تراشی از خودتان در دید دیگران، بسازید؛ باید به این قاب زیبا، توجه داشته باشید. اگر صورت‌تان گرد است، این قاب باید در بخشی از خود یک زاویه تیز یا قسمتی خشن داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: ماندگاری بوتاکس ابرو چه مدت است؟

نقش ابرو در زیبایی و شخصیت

ابروی هرکس اهرمی برای بیان احساسات اوست؛ با احساس ناراحتی و خوشحالی که برای‌تان پیش می‌آید؛ ابروهای‌تان در هم کشیده شده یا بالا می‌روند. وقتی عصبانی می‌شوید؛ اخم می‌کنید؛ بنابراین، اگر ابروهای‌تان را ریبا مدل دهید؛ دز هر حالتی از شخصیت‌تان، زیبا و جذاب به نظر می‌رسید.

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

عوامل زیبایی ابرو برای فرم صورت گرد

داشتن مدل ابروی زییا برای صورت گرد، به سادگی قابل دستیابی است اما چطور می‌توان یک ابروی زیبا را درست کرد؛ چه ویژگی‌هایی برای انتخاب مدل وجود دارد؟

1) نوع موهای ابرو

اگر موهای ابروی‌تان نازک است، مدل ابرو برای صورت گرد شما، متفاوت از کسانی است که موهای ابروی ضخیمی دارند.

 • موی ابروی نازک و کم پشت: مدل‌های ابرو پهن و کوتاه
 • موی ابروی ضخیم و پر پشت: مدل‌های ابروی باریک و بلند

مطلب پیشنهادی: لیفت ابرو بهتر است یا جراحی پلک؟

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

2) مدل پیشانی

اگر پیشانی بلند یا کم‌عرض دارید؛ برای انتخاب مدل ابروی زیبای صورت گرد، معیارهای مختلفی در اختیار شماست؛ باید به این موارد دقت کنید تا صورت‌تان زیباتر به نظر برسد.

 • پیشانی بلند: ابروی زاویه‌دار و کشیده تا شقیقه
 • پیشانی کم‌عرض: ابروی باریک و با طول کوتاه

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

فرم صورت من کدام است؟

اگرچه داریم در مورد مدل ابروی مناسب صورت گرد، صحبت می‌کنیم؛ با این‌حال شاید برخی از شما ندانید؛ فرم صورت‌تان چه شکلی است؛ برای تشخیص بهتر است به این نکات، دقت کنید:


۱. شکل صورت بیضی: تحقیقات نشان می دهد که پیشانی پهن‌تر از چانه است، استخوان گونه ها برجسته است و صورت به تدریج به سمت چانه باریک می شود.

مطلب پیشنهادی: عمل جراحی لیفت ابرو، انتخاب بهترین دکتر

2. فرم صورت مربعی: پیشانی، استخوان گونه و خط فک به یک اندازه هستند. خط فک مربع برجسته ترین ویژگی است.

3. فرم صورت قلب: این فرم صورت تا حدودی شبیه به شکل بیضی است، اما چانه در یک نقطه باریک می شود.

4. فرم صورت گرد: اگر صورت شما به اندازه بلندی پهن است و در گونه ها پهن ترین است، پس فرم صورت شما گرد است.

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

مطلب پیشنهادی: رنگ ابرو در بارداری ضرر دارد؟

5. فرم صورت بلند: پیشانی، استخوان گونه و خط فک به یک اندازه هستند. با این حال، صورت به سمت چانه بیضی شکل باریک می شود.

6. شکل صورت الماسی: صورت بسیار زاویه دار است، پیشانی تا حدودی کوتاه است و صورت در شقیقه ها پهن تر است.

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

بهترین فرم ابرو برای صورت های گرد چیست؟

بهترین ابرو برای صورت گرد، ابروهای پر با قوس تیز و زاویه دار است. این ابروها به صورت گرد ساختار می بخشند. همچنین به خاطر داشته باشید که هرچه قوس از بینی دورتر باشد، صورت پهن تر به نظر می رسد. افراد مشهوری مانند لیلی کالینز یا سلنا گومز فرم صورت یکسانی دارند. اگر صورت گرد دارید، باید مطمئن شوید که ابروهای شما بسیار زاویه دار هستند.

مطلب پیشنهادی: قیمت کاشت ابرو با موی طبیعی و مراحل انجام آن چیست؟

برای پیدا کردن فرم ابروهای خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1. ابتدای ابروی خود را پیدا کنید: برای این کار، باید یک مداد بگیرید، آن را نزدیک سوراخ بینی خود قرار دهید و موازی نگه دارید. جایی که مداد ابتدای ابروی شما را لمس می کند، نقطه شروع ابروهای شما در آنجاست.

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

۲. قوس را پیدا کنید: کاری که برای پیدا کردن قوس خود باید انجام دهید این است که به سادگی یک مداد بردارید و آن را در کنار سوراخ بینی خود با زاویه مناسب 45 درجه از مردمک چشم و بین ابروهای خود نگه دارید. قوس شما درست خارج از جایی است که مداد به ابروی شما برخورد می کند.

۳. نقطه پایان را پیدا کنید: همان مداد را بردارید، آن را در نقطه شروع قرار دهید و در کنار سوراخ بینی خود قرار دهید، سپس آن را دور چشم بچرخانید در حالی که انتهای دیگر مداد را کنار بینی نگه دارید. این کار را تا جایی ادامه دهید که مداد در گوشه بیرونی چشم شما در یک خط مستقیم قرار گیرد. همان جایی است که ابروهای شما باید به پایان برسد.

۵ مدل ابروی زیبا برای صورت گرد

برداشتن ابرو برای فرم صورت گرد

برای این‌که بتوانید مدل ابروی مناسب صورت گرد، ایجاد کنید؛ باید یا خودتان تکنیک‌های ابرو برداشتن را یاد بگیرید یا از آرایشگری باتجربه و با سلیقه، کمک بگیرید. این افراد در روز حداقل ۱۰ مدل ابرو، درست می‌کنند و می‌دانند به هر فرم چهره‌ای، چه مدل ابرویی می‌خورد. در پایان اگر دوست دارید از تازه‌ترین مدها و نکات پوست، مو و زیبایی ، مطلع شوید؛ هر روز به نی‌نی‌بان سر بزنید؛ برای‌تان مطالب مفیدی داریم.

مطلب پیشنهادی: هزینه کاشت ابرو در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

منبع: metdaan

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.