۲۲۶۹۷۰
۳ نظر
۳۴۷۲
۳ نظر
۳۴۷۲

برای داشتن فرزند دختر چه کار کنیم؟

آگاهی از سیگنال ‌های ظریف بدن برای دانستن زمان تخمک گذاری می‌ تواند احتمال بارداری را افزایش دهد.

آگاهی از سیگنال های ظریف بدن برای دانستن زمان تخمک گذاری می تواند احتمال بارداری را افزایش دهد.
اگر در تلاشید که باردار شوید بهتر است که بدانید چه زمانی بهترین زمان برای بارداری است .زمانی که می خواهید باردار شوید به صورت طبیعی هر زنی در چند روز مشخص از ماه شانس بارداری بسیار بیشتری دارد و در صورتی که در آن روزها رابطه جنسی برقرار شود احتمال بارداری خیلی بیشتر است.در این چند روز از ماه تخمک گذاری صورت می گیرد و تخمک در پایین ترین سطح خود می باشد و اسپرم به راحتی به سمت آن حرکت می کند.
نمی دانید چه زمانی بهترین زمان برای باردار شدن است؟ در اینجا روش هایی وجود دارد که می دانید دقیقاً چه زمانی باید وارد عمل (اتاق خواب) شوید تا بیشترین موفقیت موفقیت در بارداری را داشته باشید.

برای داشتن فرزند دختر چه زمانی باید رابطه جنسی برقرار کرد؟
هرچند این روش خیلی محکم و مطمئن نیست اما چند روز بعد از تخمک گذاری اسپرم های y که جنین پسر را تشکیل می دهند در محیط اسیدی از بین می روند و بیشتر اسپرم های x باقی می مانند و در نتیجه در صورت برقراری رابطه احتمال تشکیل جنین دختر بیشتر می شود.
در زمان تخمک گذاری و یکی دو روز بعد از آن و یکی دو روز قبل از آن محیط رحم قلیایی است و اسپرم های y که جنین پسر را ایجاد می کنند سروحال تر و ماندگار تر هستند اما به مرور که از زمان تخمک گذاری می گذرد و محیط واژن اسیدی تر می شود عمر کمتری دارند و کم کم از بین می روند.

چه زمانی بهترین زمان در چرخه بارداری شما است؟
هنگامی که تخمک گذاری می کنید ، تخمدان شما تخمک رسیده را در لوله رحمی آزاد می کند که آماده باروری توسط اسپرم است. آن تخمک فقط ۱۲ تا ۲۴ ساعت فرصت دارد که با اسپرم روبرو شود.
خوشبختانه اسپرم برای مدت طولانی تری (تا چند روز) در لوله های رحمی می چسبد. بهترین زمان برای برقراری رابطه و بارداری در زمان تخمک گذاری است،اما اگر این کار را چند روز قبل از تخمک گذاری انجام دهید ، ممکن است باردار شوید. با رسیدن آن تخمک اسپرم در لوله ی رحمی وجود دارد و می تواند تخمک را بارور کند.

چگونه تخمک گذاری را مشخص می کنید؟
ابتدا طول متوسط چرخه ماهانه خود را تعیین کنید. برای این کار ، روزهای بین قاعدگی خود را ، از اولین روز قاعدگی بشمارید. در بیشتر خانم ها طول متوسط ۲۸ روز به طور متوسط است ، اما طیف گسترده ای از حالت عادی وجود دارد. زمان شما ممکن است ۲۱ روز ، ۳۵ روز یا بیشتر باشد و این تعداد روزها نشان از مشکلی نیست و از نظر باروری مناسب است.
نیمه اول چرخه (مرحله فولیکولار) از زن به زن دیگر متفاوت است. اما نیمه دوم (مرحله لوتئال) معمولاً برای همه ما یکسان است: 14 روز ، اگرچه می تواند 12 روز باشد. این بدان معناست که اگر مثلاً 28 روز پس از آخرین قاعدگی پریود شوید ، احتمالاً در روز 14 یا 16 تخمک گذاری خواهید کرد.

نشانه هایی که زمان خوبی برای باردار شدن است
آخرین باری که لباس زیرتان را چک کرده اید کی است؟ ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما مخاط دهانه رحم (CM) می تواند نکته ای را در مورد بارورترین زمان دوره قاعدگی شما به شما بدهد.در زمان تخمک گذاری رحم شما ترشحاتی از خود خارج می کند که نشانه ی تخمک گذاری است .
اگر در تمام ماه این میزان مخاط را بررسی کنید و در نظر بگیرید احتمالا به روزهای خاصی در هر ماه می رسید.احتمالاً چندین روز تا یک هفته بعد از پریود خشک خواهید بود. در مرحله بعدی ، ممکن است ترشحات شما افزایش یابد . سپس در روزهای بعد و در زمان تخمک گذاری بسیار بیشتر و بیشتر می شود.
مرحله بعدی biggie است: مخاط تخمک گذاری. ترشحات شما نه تنها فراوان بلکه لغزنده و کش دار خواهد بود (به حدی که اگر آن را بین دو انگشت بکشید ، تا چند اینچ کشیده می شود!). این مرحله سرنخی است که نشان می دهد شما در آن زمان تخمک گذاری می کنید .
اتفاقاً ، این ترشحات راهی برای اطمینان از رسیدن اسپرم به تخمک است. سرانجام ، بعد از روز تخمک گذاری ، ممکن است د.باره محیط خشک شود.

دهانه رحم خود را بشناسید
می توانید دهانه رحم خود را از نظر علائم باروری بررسی کنید (نیازی به لکه بینی نیست). دهانه رحم در طی یک چرخه ماهانه تغییر می کند ، از محکم ، بسته و کم در واژن به ، نرم و باز (به لطف استروژن) در اطراف تخمک گذاری تبدیل می شود.
این تغییرات باعث عملکرد بیشتر اسپرم های شناور می شود. و اگر واقعاً تمایل دارید عملی شود ، می توانید تفاوت را احساس کنید. در اینجا احساسی که دارید احساس می کنید. با نشستن روی توالت یا چمباتمه زدن ، یک انگشت تمیز را با ناخن کوتاه وارد واژن کنید. آنچه را که در طول ماه احساس می کنید ثبت کنید.

واژن خود را نیز بشناسید

در طول ماه ، به لبهای واژن خود نیز توجه کنید. هنگامی که تخمک گذاری می کنید ، ممکن است متورم باشد.

دردهای کرامپپی را یادداشت کنید
علامت دیگری که نشان می دهد در بارورترین نقطه خود قرار دارید ، درد شکم در اواسط چرخه است. این گرفتگی ممکن است ملایم یا دردناک باشد. این اتفاق اغلب در یک طرف ، در قسمت تخمدان است که تخمک آزاد می کند. اما همچنین می تواند یک درد کلی باشد. اگر هرگز چیزی را احساس نمی کنید نگران نباشید - فقط از هر پنج زن فقط یک نفر این درد را تجربه می کند.

دمای بدن خود را اندازه بگیرید
تغییر در دمای بدن می تواند نشانه ی دیگری از تخمک گذاری باشد.با نوسان هورمون های شما در طول ماه ، دمای پایه بدن (BBT) - تغییر می کند. در قسمت اول چرخه تا روز تخمک گذاری ، استروژن زیاد و دمای پایه صبح شما پایین تر است. یک یا دو روز پس از تخمک گذاری ، درجه حرارت شما تا نیم درجه افزایش می یابد. این اتفاق می افتد و پروژسترون بالا می رود و رحم شما را برای بارداری آماده می کند.
در این مرحله ، شما در باروری کمی تاخیر دارید. اما با دانستن اینکه چه زمانی خواندن شما بالا می رود ، می توانید رابطه جنسی خود را به جلو ادامه دهید.
برای تعییدن دمای بدنتان به یک دماسنج نیاز دارید. هر روز صبح اولین کاری که می کنید این باشد که دمای بدن خود را اندازه گیری کنید.حداقل دو ماه پشت سر هم اینکار را انجام دهید.
ممکن است مشاهده کنید که دمای بدن شما در روز شانزدهم بالا می رود بنابراین شما احتمالاً در روز 14 یا 15 تخمک آزاد می کنید

یک کیت تخمک گذاری تهیه کنید
اگر به دنبال یک روش پیشرفته برای دانستن اینکه چه زمانی باید باردار شوید ، یک تست تخمک گذاری از داروخانه ها بخرید.چند نوع وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. کیت های پیش بینی تخمک گذاری سطح هورمون لوتئین کننده (LH) شما را آزمایش می کنند .
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی یک کیت ادرار کنید و منتظر شوید طبق دستوری که در راهنمای استفاده آن نوشته شده علائم ظاهر شود. یکی از خط ها سطح هورمون لوتئین ساز (LH) شما را نشان می دهد.
شما در حال بررسی CM و نمودار BBT خود هستید ، اما به هر دلیلی ، به نظر می رسد که هر ماه تخمک گذاری نمی کنید.
تا 15 درصد زنان می توانند پریود شوند ، اما تخمک آزاد نکنند. و بدون آن تخمک ، نمی توانید باردار شوند. دلایل متداول بسیاری وجود دارد که ممکن است در یک ماه خاص یک زن سالم تخمک گذاری نکند ، از جمله بیماری ، استرس شدید یا افزایش یا کاهش وزن. اگر فکر می کنید تخمک گذاری ندارید ، با متخصص زنان خود مشورت کنید. پزشک شما می تواند گزینه هایی را برای القای تخمک گذاری - و نزدیکتر شدن شما به شنیدن خبرهای خوبی که می خواهید بچه دار شوید - توصیه کند.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • ساناز نوروزی
   درباره برای داشتن فرزند دختر چه کار کنیم؟

   در دوران قائدگی هستم وبعدازاتمام می‌خوام اقدام کنم برای فرزند دوم میخوام بچه ام دختربشه بایدچیکارکنم؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

   • هاجرفیروزی

    برای دختر دار شدن

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.