۱۶۳۰۲۲
۷ نظر
۲۴۴۰۹۸
۷ نظر
۲۴۴۰۹۸
پ

ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید

هنوز علم به نحوه ارضای زنان دست نیافته و نظریه های مختلفی برای این موضوع وجود دارد.

رابطه زناشویی یک رابطه دو طرفه است که هر دو طرف باید از آن لذت ببرند. اغلب مردها به سرعت ارگاسم را تجربه می کنند، اما در زنان اینگونه نیست.
زنان ارگاسم پیچیده ای دارند. هنوز علم به نحوه ارضای زنان دست نیافته و نظریه های مختلفی برای این موضوع وجود دارد. اما یکی از مهمترین مواردی که زنان را به ارگاسم می کشاند، مقاربت یا دخول آلت جنسی مرد به درون رحم زن است. زن به وسیله دخول آلت شوهر به ارگاسم رسیده و از لذت جنسی بهره مند می شود.
اما آیا بدون مقاربت نیز می توان زنان را به ارگاسم رسانید؟ ارضای زنان بدون مقاربت در جایگاه های مختلفی مورد نیاز است. برای مثال در دوران نامزدی، مرد به سادگی هرچه تمام تر ارضا شده و لذت جنسی می برد، اما برای رساندن همسرش به ارگاسم چه باید بکند؟ مقاربت در دوران نامزدی عموما میسر نیست و به همین علت باید از روش های دیگر استفاده شود.
واقعیت این است که دخول تنها راه به اوج لذت جنسی رسیدن زنان نیست، بلکه راه های دیگری هم هست. مثلا آنها به راحتی و به سرعت با لمس نقطه کلیتوریس به ارگاسم می رسند.
ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید
همچنین بسیاری از بانوان در دوران قاعدگی نیاز دارند تا کمی لذت جنسی را تجربه کنند. در این مواقع نیز که دخول مجاز نیست، ارضای زنان بدون دخول مورد توجه قرار می گیرد. زوجین باید بتوانند با مدیریت روابط جنسی در این دوران لذت کافی را از رابطه خود ببرند.
موارد زیاد دیگری وجود دارد که نیاز به ارضای بدون مقاربت همسر خواهد بود. برای مثال در دوران بارداری و به خصوص در ماه های آخر مقاربت در بسیاری از موارد ممنوع می شود و برای به ارگاسم رسیدن زن باید فکر و چاره ای اندیشیده شود. کلیتوریس یکی از بهترین اندام های زن برای ارضای وی بدون برقراری رابطه جنسی کامل است.
کلیتوریس چیست؟
کلیتوریس که به آن چوچوله نیز گفته می شود، یکی از مهمترین اندام های جنسی زنانه است. در این قسمت از بدن بانوان، اعصاب مختلف و رگ های خونی بسیاری قرار دارند و آن را به یکی از حساس ترین قسمت های بدن آن ها تبدیل ساخته است. کلیتوریس به عنوان مهمترین منشاء میل جنسی در زنان شناخته می شود.
این گنج پنهان جنسی در بالای واژن جای گرفته است. در بسیاری از موارد پیدا کردن آن حتی برای خود زن نیز سخت است چه رسد به شوهر وی! مشکل اینجاست که چوچوله در بعضی مواقع به صورت کامل در زیر لب های فرج قرار گرفته و به اصطلاح زیر سقفی ایمن مخفی می شود. جالب اینجاست که کلیتوریس در جریان تحریکات جنسی بزرگ شده و بیشتر نمایان می شود. در واقع با تحریک شدن زن این قسمت پرخون شده و بزرگ می شود. لازم است بدانید که تنها 4 درصد از چوچوله بیرون از بدن زن قرار گرفته و مابقی درون بدن وی جای دارد.
برخی دانشمندان بر این باور هستند که حتی ارضای با مقاربت نیز به علت فشاری که بر چوچوله و نقطه G به صورت همزمان وارد می شود اتفاق می افتد!
کلیتوریس و ارضای زنان بدون دخول
کلیتوریس نقش فوق العاده ای در ارضای زنان بدون داخل شدن آلت تناسلی مرد دارد. در واقع این قسمت از بدن زنان، حساس ترین قسمت جنسی آنان بوده و طبق نظر کارشناسان هیچ قسمتی در بدن مردان به اندازه چوچوله حساسیت جنسی ندارد.
کافی است مرد کمی با صحبت های زیبا و لمس کردن بدن زن، معاشقه را شروع کند. مالش چوچوله البته اگر به درستی پیدا شود! می تواند هیجانات زن را برانگیخته کند و با استفاده از برخی تکنیک ها وی را به ارگاسم برساند. در این بین مرد نیز به سادگی با استفاده از بدن زن ارضا خواهد شد.
چوچوله عضو مهمی از بدن زنان است. مرد باید بتواند به سرعت این قسمت از بدن همسر خود را پیدا کرده تا با استفاده از ان او را ارضا کند. این روش بهترین راه برقراری رابطه جنسی و ارضای زنان بدون مقاربت در دوران نامزدی و یا بارداری است.
ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید
ارضای زنان بدون دخول و نقش سینه ها
همانطور که گفته شد بهترین راه برای ارضای زنان، مالش چوچوله در حدی است که زن به ارگاسم برسد. رسیدن زن به ارگاسم از طریق مالش کلیتوریس نیاز به تکنیک هایی دارد تا لذت بردن وی به ارگاسم تبدیل شود.
لمس کردن زن به خصوص قسمت های حساس بدن وی می تواند روند ارضای بدون مقاربت را ساده تر کند. قسمت درونی ران، کمر و به ویژه پشت گردن از مهمترین این قسمت ها هستند. اما آنچه که بیش از هر چیز زنان را تحریک می کند، لمس سینه و به ویژه نوک سینه است. لمس و خوردن سینه در کنار مالش کلیتوریس می تواند زن را به ارگاسم برساند.
سینه ها در بسیاری از موارد می توانند به تنهایی زن را تا مرز ارضا شدن پیش ببرند؛ هر چند به نظر می رسد این اتفاق بیشتر در ماه های اول ازدواج و نامزدی اتفاق می افتد. در دوران نامزدی بهترین روش ارضای زنان بدون برقراری رابطه کامل ، تحریک همزمان به وسیله چوچوله و سینه ها است.
نقش مردان در ارضای زنان بسیار مهم و حیاتی است و باید با تمام دقت در این موضوع با همسر خود همکاری داشته باشند تا به بهترین نحو ارضا شود.

مهم‌ترین مطالب در این‌باره:
آیا شما دوست دارید که شریک زندگی تان را به اوج لذت جنسی برسانید و از اینکه نمی دانید همسرتان واقعا در رابطه جنسی چه میخواهد رنج می برید؟ ناامنی جنسی ممکن است به اعتماد به نفس شما آسیب برساند.
اگر شما حقایق واقعی در مورد ارگاسم زنان را بدانید، می توانید شریک زندگی تان را به اوج لذت جنسی برسانید و رابطه تان را لذت بخش تر سازید. شما باید ترفندهایی را بدانید تا بتوانید شریک زندگی تان را به اوج لذت جنسی برسانید.
بله درست است زن ها گاهی تظاهر به ارگاسم می کنند و زمان به ارگاسم رسیدن در زنان بیشتر از مردان است.
زنان در یک رابطه جنسی می توانند چندین بار ارگاسم داشته باشند. بنابراین، دفعه بعد که قصد رابطه جنسی با شریک زندگی تان را دارید، او را مجبور نکنید که تظاهر به ارگاسم شدن کند. مطلع شدن از وضعیت بدنتان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانم ها لازم است.

درباره ارگاسم زنان
هر آنچه که باید در مورد ارگاسم زنان بدانید:

1- زنان، با تحریک کلیتوریس به سرعت ارگاسم می شوند
اکثریت مردان شاید نمی دانند که ارگاسم زن تنها به واژن وابسته نیست. زن ها به راحتی و به سرعت با لمس نقطه کلیتوریس (چوچوله) ارگاسم می شوند.
کلیتوریس یکی از نقاط حساس و شهوت انگیز زن است که بسیار تحریک کننده است و در قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زن قرار دارد و حتی با لمس کردن کلیتوریس یا بوسیدن این ناحیه، به راحتی می توانید شریک زندگی تان را به اوج لذت جنسی برسانید.

۲- دخول تنها راه به ارگاسم رسیدن زن نیست
اکثریت زنان بر این باورند که دخول تنها راه به اوج لذت جنسی رسیدن آنها نیست. بلکه با ترفندهای عشق بازی و نوازش مانند لیسیدن و مالیدن نقطه کلیتوریس، زنان به راحتی و به سرعت به اوج لذت جنسی می رسند.
می توان گفت ارگاسم زنان بیشتر از ناحیه کلیتوریس است؛ و درصدی از خانم ها از طریق دخول و رابطه واژینال ارگاسم را تجربه می کنند و این کاملا طبیعی است.

۳- ارگاسم واژینال
نقطه جی(جی اسپات) نقطه تحریک کننده و حساس درون واژن زنان است که با تحریک آن به اوج لذت جنسی می رسند.
تنها۳۰ درصد از زنان مدعی هستند که در اثر دخول آلت تناسلی مرد در واژن و تحریک شدن این نقطه، ارگاسم های شدیدی را تجربه می کنند.

ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید
4- نفس عمیق کشیدن در طولانی شدن ارگاسم موثر است
با نفس عمیق کشیدن اکسیژن کافی به مغز می رسد و گردش خون در بدن سریعتر می شود و همچنین استرس زن کاهش می یابد و او می تواند با ریتم بدنتان بهتر حرکت کند.
کارهای تحریک کننده ای می توانید انجام دهید مانند بوسیدن پشت گردن و لاله گوش همسرتان. چند ترفند تحریک کننده انجام دهید مثلا مانند نوازش بدن همسرتان و یا لیسیدن آن.
نوازش و عشق بازی بهتر و طولانی تر باعث می شود همسرتان به اوج لذت جنسی برسد.

5- زن ها می توانند چندین بار ارگاسم شوند
بر خلاف مردان، فیزیولوژی بدن زن به گونه ای است که می توانند چندین بار در طول رابطه جنسی ارگاسم شوند.
بنابراین، هنگامی که شریک زندگی تان به لذت جنسی رسید، فکر نکنید که ادامه رابطه جنسی و تلاش برای ارضا کردن مجدد بیهوده است. شما می توانید با یک رابطه جنسی طولانی تر و با چندین بار ارگاسم شدن زن، او را به اوج لذت جنسی برسانید.

۶- زن ها می توانند دو نوع ارگاسم داشته باشند
ارگاسم چندگانه، که پی در پی است که یکی پس از دیگری اتفاق می افتد بدون اینکه فاصله زمانی بین آنها باشد این حالت در برخی از زنان امکان پذیر است.
این حالت با ارگاسم هایی که با فاصله های زمانی در طی یک شب (یا طی یک رابطه جنسی چند ساعته) اتفاق می افتد متفاوت است اگرچه رسیدن به این نوع لذت نیز مطلوب است.

۷- زنان با افزایش سن بهتر ارگاسم می شوند
عجیب به نظر میرسد! اما این درست است. در واقع، این می تواند به عنوان یکی از مزایای پیری و افزایش سن باشد و به این دلیل اتفاق می افتد که زنان به تدریج از آنچه که باعث لذتشان می شود آگاهی پیدا می کنند و از لحاظ جنسی در مورد بدنشان اطمینان حاصل می کنند.
این به نوبه خود منجر به تعامل جنسی بهتر می شود.

۸- تحریک نقطه جی به ارگاسم زنان کمک می کند
بیشترین سوالی که پرسیده می شود این است که جی اسپات( نقطه جی) زن کجاست؟
نقطه جی در دیواره قدامی واژن در فاصله حدود 2 اینچی (5 سانتیمتر) از مدخل آن قرار دارد این نقطه از زیر پیشابراه از دهانه واژن شروع شده و به داخل واژن و در سقف واژن امتداد می‌یابد و با انگشت قابل لمس می‌باشد.
به عبارتی در صورتی که زنی این نقطه حساس را داشته باشد این نقطه بین ۲.۵ تا ۷ سانتیمتر داخل واژن روی دیواره جلویی قرار دارد و معمولاً با وارد کردن دو بند انگشت داخل واژن براحتی قابل لمس است.
اگر میخواهید بررسی کنید و ببینید که شما هم این نقطه را دارید یا نه، باید به دنبال یک محل زبر و تقریباً گردو شکل باشید که نسبت به بقیه سطح واژن که صاف و نرم است متفاوت است.
به طور خلاصه باید گفت بهتر است قبل از رابطه جنسی با شریک زندگی تان، بدن او را بشناسید و بدانید که چگونه به ارگاسم می رسد!
این به شما کمک خواهد کرد که رابطه جنسی تان و عشقتان پایدارتر شود. اگر واقعا به همسرتان و خواسته هایش توجه دارید، بگذارید این توجه و آگاهی در طول رابطه جنسی تان آشکار گردد.
پ

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  نظر کاربران

  • بدون نام
   درباره ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید

   ارضای زن از طریق کلیتوریس یا همون چوچوله بدترین کاری هست که می تونید در طول رابطه انجام بدین ،این نوع ارضا هم برای زن خیلی ضرر دارد هم برای مرد ، اگر همسرتون ارضا نمیشه روی ارضا از طریق دخول وقت بزارید

  • بدون نام
   درباره ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید

   عالی بود

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    سلام، ممنون از توجه و لطف شما

  • بدون نام
   درباره ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید

   ارضا از طریق اورال سکس پارگی پرده بکارت را در پی ندارد؟؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  • .....
   درباره ارضای زنان بدون دخول، وقتی اجازه ندارید

   ارضا شدن بدون دخول برای زن ضرر دارد؟؟

   پاسخ ها

   • مدیر پایگاه

    همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید
    https://clinic.niniban.com

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  هم اکنون دیگران می خوانند