۲۳۲۴۰۶
۹۷۱
۹۷۱

۰ تا ۱۰۰ اکسسوری و لوازم لازم برای اتاق خواب شما

کلید طراحی آرامش‌ بخش‌ترین اتاق خواب شما این است که اصول اولیه را با دقت رعایت کنید و سپس با سلیقه خود دست به انتخاب انواع وسایل اتاق خواب بزنید. به صورت کلی وسایل مورد نیاز اتاق خواب شامل تخت خواب، پاتختی، کتابخانه، انواع مدل میز آرایش عروس و دخترانه، دراور لباس، کمد، انواع میز کامپیوتر و میز تحریر، لوستر، آئینه و میز است که بالسا برای تک تک این موارد برای شما وسایل مدرن و لاکچری را آماده کرده است.

ما به این موضوع ایمان داریم که اتاق خواب باید پناهگاه شخصی فرد باشد. مکانی در جهان که در آن آرامش پیدا می‌کنید و با شیرین‌‌ترین و جاه طلبانه‌ترین رویاها در خواب و بیداری روبرو می شوید. با وجود همه موارد ضروری، اتاق خواب شما ممکن است هنوز فاقد آن چیز خاص باشد. دلیلش این است که در بیشتر موارد، این لوازم جانبی و اکسسوری‌های لازم برای اتاق خواب هستند که یک اتاق کاربردی اما ساده را به فضایی دنج و جذاب تبدیل می‌کنند که پس از یک روز طولانی می‌توانید به آنجا رفته و احساس راحتی و آرامش کنید. برای برخی‌ها نیز ممکن است سوال پیش بیاید که اصلا کالای خواب چیست یا اینکه اکسسوری اتاق خواب چیست و مهم‌ترین آنها برای هر خانه کدامست؟ در این مقاله و با عنوان راهنمای اکسسوری اتاق خواب به صورت کامل درمورد این موارد با شما عزیزان گپ می‌زنیم تا بتوانید بوسیله انواع اکسسوری اتاق خواب بالسا، خانه خود را برای خود و فرزاندتان جذاب و دل‌نشین تر کنید.
کلید طراحی آرامش‌ بخش‌ترین اتاق خواب شما این است که اصول اولیه را با دقت رعایت کنید و سپس با سلیقه خود دست به انتخاب انواع وسایل اتاق خواب بزنید. به صورت کلی وسایل مورد نیاز اتاق خواب شامل تخت خواب، پاتختی، کتابخانه، انواع مدل میز آرایش عروس و دخترانه، دراور لباس، کمد، انواع میز کامپیوتر و میز تحریر، لوستر، آئینه و میز است که بالسا برای تک تک این موارد برای شما وسایل مدرن و لاکچری را آماده کرده است.

لوازم و وسایل مورد نیاز اتاق خواب

در این قسمت از راهنمای اکسسوری اتاق خواب بالسا به معرفی مهم‌ترین وسایل هر اتاق خواب با هر سلیقه‌ای می‌پردازیم. اکسسوری های لازم برای اتاق خواب کدامند؟ هیچ فرمول مشخصی برای چیدمان یک اتاق عالی وجود ندارد. با این حال، برای ایجاد راحت‌ترین و آرام‌بخش‌ترین فضا، باید وقت خود را صرف انتخاب وسایل اتاق خواب کنید.
همه ما می دانیم که یک اتاق برای استراحت به تخت و تشک نیاز دارید اما چه چیزهای ضروری اتاق خواب را باید تهیه کنید؟ از نورپردازی گرفته تا آئینه و میز آرایش، از کتابخانه و میز تحریر گرفته تا دراور لباس و میز تعویض و از پاتختی تا کمد همه و همه جزء انواع اکسسوری اتاق خواب به شمار می‌آیند:

تخت خواب

یکی از مهم‌ترین انواع وسایل اتاق‌خواب، تخت است. قبل از خرید تخت خواب چوبی و ام دی اف فضای خود را از قبل اندازه بگیرید تا بدانید با چه ابعادی برای شما مناسب است. تخت مناسبی را انتخاب کنید که بتوانید شب را با آرامش بگذرانید و در صورت امکان بتوانید در دو طرف تخت راه بروید. محل قرارگیری پنجره ها را در نظر بگیرید. شما نمی خواهید یک تخت را در مقابل یک پنجره اصلی قرار دهید و جلوی نور طبیعی را بگیرید. همچنین از لحاظ دید هم به صلاح نیست.
ممکن است تصور کنید که تاج بالای سر تخت، یک اکسسوری اضافی است اما اشتباه نکنید. زیبایی دو چندانی به اتاق شما و البته تخت‌خوابتان می‌بخشد. اندازه، رنگ، طرح چوب و بافت روی چوب، همگی نقش مهمی در طراحی زیبای اتاق خواب دارند و تاثیر زیادی بر اتاق می‌گذارند.

0 تا 100 اکسسوری و لوازم لازم برای اتاق خواب شما

تشک

از وسایل ضروری اتاق خواب که تأثیر زیادی بر زمان بیداری شما خواهد داشت، تشک است. هزینه برای خرید یک تشک ایده آل بسیار واجب است. استحکام و ساختار تشکی که وزن شما و عادت به طرز خوابیدن شما را تحمل می‌کند را بررسی کنید. حتما یک بار روی آن بخوابید.

کمد لباس

اکثر مردم حداقل یک کمد دارند اما اندازه، سبک و محل قرارگیری آن بیشترین اهمیت را دارد. با متراژ کافی، ممکن است بتوانید یک یا دو کمد بزرگ را جا دهید. با این حال، اگر اتاق خواب شما کوچک‌تر است، ممکن است بخواهید یک کمد جمع و جور بخرید. اگرچه کمدها کمک می‌کنند تا مرتب بمانید، اما نکته کلیدی این است که فضای خود را بیش از حد شلوغ نکنید. علاوه بر این، حتما نباید یک کمد داشته باشید! بسته به بقیه اثاثیه و اندازه اتاقتان، ممکن است به جای آن یک میز تعویض یا دراور لباس مفیدتر باشد. برای نمونه از وسایل اتاق خواب پسرانه کمد لباس است که بسیار هم کاربردی و مهم است. خصوصا اگر پسری دارید که وسایلش را مدام گم می‌کند یا لباس‌هایش پخش و پلاست! پس در چنین شرایطی کمد لباس جز وسایل مورد نیاز اتاق خواب برای خانه شماست.

نورپردازی و لوستر

بسته به محل قرارگیری، پررنگ یا کم رنگ بودن رنگ دیوار و روشنایی کار شده در وسایل می تواند مشخص شود که چه لوستری برای شما مناسب است. پس از تصمیم گیری در مورد روشنایی اصلی اتاق خواب، می‌توانید به لایه های دیگر نورپردازی در اتاق خواب فکر کنید. طبیعتا این نور باید بسیار ملایم باشد. به طور مثال از وسایل اتاق خواب زن و شوهر نورپردازی آن است که خودنمایی می¬کند تا زوج بتوانند در کنار هم دمی را بیاسایند.

آئینه

یک آینه تمام قد را می¬توان مانند یک اثر هنری قاب شده روی دیوار نصب کرد. همچنین می‌توانید برای داشتن ظاهری غیررسمی‌تر آن را به دیوار تکیه دهید یا اگر فضای کف اتاق در دسترس است، طرحی مستقل برای خودتان به‌طور ایستاده داشته باشید. مثلا از وسایل اتاق خواب عروس، آینه است که می¬توان زیباترین آنها را انتخاب کنید.
0 تا 100 اکسسوری و لوازم لازم برای اتاق خواب شما

پاتختی

یک راه دیگر برای ایجاد کارایی بیشتر برای تخت این است که پاتختی یا میزهای کنار تخت را به گوشه تخت اضافه کنید. این یک راه برای دادن شخصیتبه اتاق خواب شما و البته استفاده در زمان‌هایی که نمی‌‌خواهید از جا بلند شوید بسیار لازم است.

کتابخانه و میز تحریر

شما برای خرید میز تحریر چوبی و ام دی اف به کجا مراجعه می‌کنید؟ ممکن است اتاق خواب شما همان اتاق مطالعه یا کار با کامپیوتر یا لب تاپ شما هم باشد. در این صورت شما نیاز دارید کتاب‌ها را در قفسه‌های منظم بچینید و بر روی میز مخصوصی به کار با وسایل الکترونیکی یا مطالعه بپردازید. در انتخاب آنها دقت کنید که بسته به فضایی که در اختیار دارید، می‌تواند بزرگ و یا بسیار کوچک و کاربردی باشد. گاهی پیش می‌آید که میز تحریر تاشو یا کتابخانه همراه با میز تحریر است. این کاملا به متراژ اتاق خواب شما بستگی دارد.

میز تعویض

از میز تعویض به عنوان وسیله‌ای برای نگهداری وسایل و اقلامی که بسیار از آنها استفاده داریم، می‌توان یاد کرد. سشوار، لوازم آرایشی، قاب عکس‌ها و… همه می‌توانند داخل یا بر روی آن قرار بگیرند. یک میز تعویض از وسایل و لوازم اتاق خواب نوزاد می‌تواند باشد.
0 تا 100 اکسسوری و لوازم لازم برای اتاق خواب شما

دراور لباس و میز آرایش

میز آرایش از وسایل اتاق خواب دخترانه است. فضای رویی و کشوهای آن را باید بسته به تعداد لوازم آرایشی و نیاز خود بسنجید. همچنین دراور می‌تواند یک گزینه عالی برای نظم‌دهی به لباس‌هایی باشد که نمیخواهید یا نمی‌شود در کمد لباس جا داد. ابعاد میز آرایش و دراور بسته به متراژ اتاق خواب و البته نیاز شماست. برای خرید میز آرایش ام‌دی‌اف و چوبی می‌توانید به شعب بالسا مراجعه کنید.

اکسسوری های لازم برای اتاق خواب و بالسا

در این مقاله بالسا سعی کردیم با مفهوم اکسسوری اتاق خواب چیست آشنا شویم و به‌عنوان راهنمای اکسسوری اتاق خواب به شما اطلاعات مفیدی بدهیم و شما را با جدیدترین و به‌روز ترین محصولات در این مورد آشنا کنیم. تک تک محصولات گفته شده را می‌توانید با بهترین کیفیت از بالسا تهیه کنید. برای داشتن یک اتاق خواب شیک و شخصی‌سازی شده، باید به جز وسایل اصلی به فکر خرید اکسسوری اتاق خواب نیز باشید. در این راه مشاوره رایگان شرکت بالسا همیشه در کنار شماست تا در انتخاب کمک‌تان کند. همچنین محصولات ما دارای گارانتی ۱۸ ماهه هستند که خیال شما را از خریدی بی نقص و دوست‌داشتنی راحت می‌سازد. جهت خرید حضوری به شعب ما در تهران و شهرستان‌ها مراجعه کنید. همچنین برای مشاوره رایگان با شماره‌های درج شده در سایت در کنارتان هستیم.
منبع: https://balsachoob.com/

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.