۲۳۴۳۲۵
۲۳۲۶
۲۳۲۶

فال روزانه ۱۵ فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!!

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۵ فروردین

فال روز تولد: امسال سالی است که باید با احتیاط بیشتری قدم بردارید. زندگی شما وارد مرحله حساسی شده است که باید از قبل برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید. به زودی آتش عشق در شما شعله‌ور می شود و روزهای خوشی را در کنار شریک زندگی تان تجربه خواهید کرد. اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه در آتش عشق خواهید سوخت. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید و نتایج مثبت اش را ببینید. در ماه اردیبهشت خبرهای خوبی به شما می رسد که نتیجه تلاش های چند وقت اخیرتان است. خدا را بابت تمام داشته هایتان، هر چند کوچک، شکر کنید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♈ فال روزانه متولدین فروردین

اگر چه فکر می کنید که رابطه تان به بن‌بست رسیده اما ناگهان معجزه ای رخ داده و همه چیز از این رو به آن رو می شود. از این فرصت استفاده کنید و اخلاق های بدتان را کنار بگذارید. شاید این فرصت هیچگاه برایتان رخ ندهد. امروز در موقعیت بالایی قرار گرفته و تمام شرایط خطرناک را پشت سر گذاشته اید پس ذهن خود را با نگرانی های بی مورد درگیر نکنید. به جای آن تمرکزتان را روی موضوعات مهمتر بگذارید. به زودی از طریق یکی از دوستان تان سورپرایز می شوید. نسبت به دوستانتان توجه بیشتری به خرج بدهید. بزودی به یک دورهمی و یا میهمانی دعوت می شوید که این دعوت را رد می کنید و نمیروید. از شخصی که دائم درحال ایراد گرفتن از دیگران است دوری کنید و اجازه ندهید از شما هم ایراد بگیرد، نظرتان را محترمانه اما صریح به او بگویید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز تصمیم گرفته اید که روز خوبی را برای خودتان رقم بزنید. بالاخره روزی که انتظارش را می کشید به سر آمد و احساسات شما به ثبات خود رسیده است. حال که به مقصد رسیدید، از چرخ و فلک زندگی تان پایین بیایید و کمی استراحت کنید. قدم بزنید و از آرامشی که در اطراف تان پراکنده است لذت ببرید. البته این را هم بگوییم که غرق شدن در تخیلات هم حدی دارد. پس هر چه سریعتر خودتان را به دنیای واقعی برگردانید. آنچه در رابطه عاطفی جستجو می کنید، امروز بیرون از خانه برایتان اتفاق خواهد افتاد. مسائل مالی این روزها به شدت فکرتان را مشغول و آرامش را از شما گرفته، خودتان را سرزنش نکنید مقصر این اوضاع شما نیستید. شخصی که به تازگی پا به خانواده گذاشته با خودش خیر و برکت می آورد. از شخصی درخواستی دارید که بهتر است روی انتخاب کلماتتان بیشتر دقت کنید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♊ فال امروز متولدین خرداد

بهتر است که امروز با دیگران مهربان‌تر باشید. شاید که خودتان حساس تر از روزهای دیگر شده اید اما نباید دیگران را نادیده بگیرید. حواس تان به لغاتی که به زبان می آورید باشد زیرا می تواند موجب دلشکستن همکاران یا دوستان تان شود. موضوعی از گذشته شما را بار دیگر درگیر خود کرده است، به جای فراموش کردن، از آن تجربه کسب کنید. گذشته شما می تواند پلی به سمت موفقیت های بیشتر برایتان باشد. خوش بینی در شما یک صفت پسندیده است از آن خجالت نکشید بلکه از آن برای افزایش اعتماد به نفس خودتان و در جهت پیشرفتتان استفاده کنید. در مورد مسائل عاطفی بهتر است فعلا تصمیمات منطقی بگیرید. از هر وسوسه ای برای دروغگویی جدا دوری کنید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♋ فال روزانه متولدین تیر

دوست دارید که به اطراف تان کنترل داشته باشید و حتی دوست دارید که از نظرات دیگران در هر زمینه ای نیز آگاهی یابید. اما حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید زیرا ممکن است که موجب ناراحتی یا سوتفاهم شود. بهتر است که امروز را در خانه بگذرانید. اگر در خانه نیز با کسی بحث تان شد، سکوت اختیار کنید. در پایان شب تمام حقایق به نفع شما بر ملا خواهد شد. دوستی با شما تماس می گیرد و شما را به یک میهمانی دعوت می کند. رفتن به این میهمانی اتفاقات خوشی را برای شما رقم خواهد زد. گاهی لازم است به ندای درون خود توجه کنید و اطمینان داشته باشید که شما را همیشه به مسیر درست هدایت می‌کند. صریح و واضح صحبت کنید چراکه صراحت می تواند عدم تمرکز شما را از بین ببرد و راهگشا و قانع کننده باشد. برای رسیدن به نیتتان باید از چند مرحله بگذرید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♌ فال فردا متولدین مرداد

در حال کار کردن روی پروژه بزرگی هستید که انرژی زیادی از شما می گیرد. به جای تمرکز روی اهداف بلند مدت، بهتر است که فعلا تمرکزتان را روی کارهای فعلی بگذارید. در هر شرایطی آرامش تان را حفظ کنید و در حین کار به خودتان استراحت دهید. امروز ممکن است که خیلی وقت برای صحبت با عشق زندگی تان را نداشته باشید اما نگران نباشید زیرا که او شما را درک خواهد کرد. امروز یکی از رویاهایتان به واقعیت تبدیل می شود و شما به خود و توانایی هایتان افتخار خواهید کرد. این روزها ممکن است وضعیت مالی‌تان اجازه ندهد که مهربانی شما مالی باشد، یادتان باشد همیشه راه‌های دیگری برای کمک کردن وجود دارد. شخصی که در انجام کاری به او کمک کرده بودید از شما به بهترین شکل ممکن تشکر و قدردانی می کند. عجله را کنار بگذارید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♍ فال امروز متولدین شهریور

از این که امروز برخی ها شما را از مسیر درست تان منحرف کنند، دلخور و غافلگیر نشوید. آنها دوست دارند که احساس قدرت کنند اما این کارشان نباید مانع از ادامه مسیر شما شود. سعی کنید که تنها بر راه پیش رویتان تمرکز کنید. شما در رابطه عاطفی خود به یک دو راهی رسیده اید. از آنجا که از ارزش ها و اولویت های زندگی تان آگاهید، بی شک می توانید به کمک دیگران بهترین تصمیم را بگیرید. شنا کردن در اعماق آب گاهی از سطح آن لذت بخش تر است. تلاش کنید تا از هر لحظه و هر دقیقه خود در کنار خانواده لذت ببرید. از خیال پردازی دست بردارید و واقع بینانه‌تر به زندگی نگاه کنید. حقیقت را پنهان نکنید، با بیان آن وجودتان آرامش می یابد. بدون فکر کردن، گفتن حرفی اوضاع را در محیط کار برایتان پیچیده می کند.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

یکی از ترفندهای شما برای رهایی از مشکلات، خیال پردازی است. زمانی که از دنیای واقعی ناامید می شوید، جهان رویاست که شما را نجات می دهد. این روش خوب اما همیشه کارساز نیست. گاهی شما باید با واقعیت روبه رو شوید و آن را بپذیرید تا بتوانید سختی های آن را پشت سر گذاشته و درس بگیرید. برای یکی از دوستان تان خبر خوبی دارید اما ترجیح می دهید که تا به طور کامل از آن مطمئن نشدید، آن را فاش نکنید. به زودی از حقیقت امر باخبر و این شادی را جشن خواهید گرفت. شخصی با گفتن حرف‌هایی شما را ناامید و خسته می‌کند، این شخص را از خودتان دور کنید. کمی استراحت کنید و امور را به دست دیگران بسپارید. در مورد یک مشکل کاری به خاطر داشته باشید هرچقدر بی تفاوت‌تر و آرامتر باشید بیشتر موفق خواهید شد.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♏ فال روزانه متولدین آبان

تنها کاری که امروز باید انجام دهید استراحت است. بر جایی بنشینید و از محیط اطراف و آدمهایی که از کنارتان می گذرند، لذت ببرید. به علاوه، شما باید جواب یک سوال مهمی را بدهید که احتیاج به فکر کردن دارد. با این کار می توانید ذهن تان را برای تصمیم گیری آماده کنید. در مورد روابط عواطفی اخیرا ذهن تان درگیر است و مدام از این موضوع به آن موضوع می پرید، اما آنچه شما باید در حال حاضر روی آن تمرکز کنید ثبات آن است. مطمئن باشید از نتیجه آن نیز خشنود خواهید شد. نگرانی و اضطراب را از خودتان دور کنید. یادتان نرود هیچکس هیچ کاری را از روز اول بلد نبوده، شما هم کم کم یاد می‌گیرید فقط کافیست سخت کوش باشید. با شنیدن حرفی باری از روی دوشتان برداشته می شود. به یک دوست برای رسیدن به خواسته‌اش کمک می کنید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما در موقعیتی هستید که مجبورید تصمیمی سخت بگیرید. از یک طرف دلتان و از طرف دیگر منطق تان شما را بر سر دوراهی گیر انداخته است. کاری که شما باید انجام دهید این است که بین این دو تعادلی برقرار کنید و تصمیمی بگیرید که با هردوی آنها جور در آید. اخیرا از لاک خود بیرون آماده و احساسات تان را با فردی در میان گذاشته اید. این یکی از تغییرات مثبتی است که باید روی آن بیشتر کار کنید. آنوقت خواهید دید که زندگی برایتان چقدر زیباتر خواهد شد. قدر این روزها را بدانید و حداکثر استفاده را از آن ببرید. سعی کنید در هر شرایطی که این روزها هستید مثبت‌اندیش باشید و ناامیدی را از خودتان دور کنید. زندگی ما به خیلی چیزها بستگی دارد. از شخصی درخواست همکاری و کمک می کنید، یادتان باشد این روزها همه درگیر هستند.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♑ فال روز متولدین دی

امروز موضوعی دنیای شما را دچار تشویش می کند طوری که تصمیم گرفتن برایتان سخت می شود. اما حواس تان باشد زیرا ممکن است طناب ابهام به پاهایتان گیر کند و شما را از ادامه مسیر باز دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خودتان را به دست امواج بسپارید و آرامش تان را حفظ کنید. به زودی همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. اگر مجرد هستید و همچنان دوست دارید که مجرد بمانید، بهتر است که در تصمیم خود تجدید نظر کنید. به زودی فردی ایده آل جلوی راه شما سبز می شود که گزینه خوبی برای شریک زندگیتان خواهد بود. یک دوست قدیمی با رفتارش شما را غافلگیر و دل‌چرکین می‌کند و فاصله‌تان با او بیشتر می شود. به جایی دعوت می شوید که بهتر است نروید و عذرخواهی کنید. به شخصی که ادعاهای بزرگ می‌کند اما کار بلد نیست اعتماد نکنید. دل به دریا زده و وارد کاری می‌شوید که در موردش هیچ تجربه ای ندارید.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♒ فال متولدین بهمن

اگر چه زندگی عاطفی شما در وضعیت رمانتیک نیست اما از آن ناراضی هم نیستید. مهم نیست که چند سال شریک زندگی تان را می شناسید، یک رابطه همیشه محتاج کشف و اکتشاف است. پس در اولین فرصت سعی کنید که نبودتان را از دل عشق تان در آورید. شما نسبت به آینده امیدوار هستید. اگر چه این طرز فکر گذشته شما را نجات داده اما نباید مانع از تلاش شما برای آینده شود. در حال حاضر سعی کنید که هر آنچه شما برای آرامش خانواده بدان احتیاج دارید را فراهم کنید. جو محبت آمیز و گرمی بین شما و اعضای خانواده پیش می‌آید که موجب می شود دلتان گرم بشود. از لحاظ عاطفی اینک همای سعادت در آسمان زندگی‌تان به پرواز درآمده است و گل‌های کامروایی در بوستان زندگی تان در حال شکفتن است.

فال روزانه 15 فروردین: متولدین بهمن آماده ازدواج باشید!

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز به خودتان شک نکنید و با اعتماد به نفس کافی برای چیزی که می خواهید تلاش کنید. اگر چه هنوز دچار گیجی و ابهام شده اید اما قدرت تنها چیزی است که می تواند شما را به هدف تان برساند. شما وارد یک بازی شده اید اما می ترسید که کارت هایتان را روی میز بریزید. جسارت می تواند شما را تبدیل به یک برنده کند پس خودتان را نشان دهید. دوستی از گذشته به سمت تان می آید، اگر او را در گذشته و به دلایلی منطقی کنار گذاشته اید، بهتر است که دیگر به زندگی تان راهش ندهید. یک شنونده دلسوز و با محبت تشویقتان می کند که سر درد و دل را با او باز کنید و در مورد مسائل شخصی‌تان با او صحبت کنید، بهتر است محتاطانه عمل کنید و او را در جریان اسرار خصوصی زندگی‌تان قرار ندهید. اشتباه شخصی را ببخشید تا قلبتان آرام بگیرد.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.