۲۲۹۶۲۲
۶۲۹۵
۶۲۹۵

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی

لیفت اندوسکوپی پیشانی یا همان بالا کشیده شدن پوست پیشانی، لیفت ابرو را هم شامل می‌شود. خوبی آن این است جای زخم پس از عمل به حداقل می‌رسد.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی
لیفت اندوسکوپی پیشانی یا همان بالا کشیده شدن پوست پیشانی، لیفت ابرو را هم شامل می‌شود. خوبی آن این است جای زخم پس از عمل به حداقل می‌رسد. در لیفت اندوسکوپی پیشانی هدف علاوه بر بالا بردن ابرو، کاهش ریتید پیشانی (چروک‌ها یا چین‌های پوستی) و کاهش سطح پوست زیر ابرو هم هست. در این مقاله با بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی آشنا می‌شوید.

در این مقاله می‌خوانید:

 • لیفت اندوسکوپی پیشانی چیست؟

 • بهترین دکتر لیفت آندوسکوپی پیشانی چه می‌کند؟

 • مراقبت بعد از عمل لیفت اندوسکوپی پیشنانی

 • عوارض لیفت اندوسکوپیک پیشانی

 • هزینه لیفت اندوسکوپی ابرو و پیشانی

 • دوره نقاهت لیفت پیشانی

 • ماندگاری لیفت اندوسکوپیک پیشانی

 • بهترین دکتر لیفت آندوسکوپی پیشانی


لیفت اندوسکوپی پیشانی چیست؟

لیفت آندوسکوپی پیشانی یک روش موثر و طولانی مدت است.

لیفت آندوسکوپی پیشانی یک روش موثر و طولانی مدت است و نسبت به روش‌های سنتی با زمان بهبودی کوتاه تر و جای زخم کمتر همراه است.
مختصر و مفید در باره این روش باید بگوییم که جراح تعدادی برش کوچک داخل موهای شما ایجاد می‌کند. با ابزارهای تخصصی جراحی بافت پیشانی را جدا می‌کند و بالا می‌کشد یا به اصطلاح لیفت می‌کند.

با لیفت آندوسکوپی پیشانی، جراح ۳ تا ۵ برش کوتاه در پوست سر ایجاد می‌کند که طول هر کدام کمتر از ۱ اینچ است. سپس یک لوله نازک به نام آندوسکوپ از طریق ۱ برش وارد می شود. این لوله دارای یک دوربین کوچک در یک طرف است، بنابراین جراح می‌تواند عضلات و بافت های زیر را ببیند. این روش دوران نقاهت کوتاه‌تری دارد.
 

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی
بهترین دکتر لیفت آندوسکوپی پیشانی چه می‌کند؟

در طول معاینه، باید یک آینه دستی به بیمار داده شود. آینه به بیماران اجازه می‌دهد تا اهداف خود را توضیح دهند. همچنین به جراح فرصتی می‌دهد تا به موقعیت صحیح پیشانی، ابرو و نقش احتمالی پوست پلک اشاره کند و همچنین انتظارات واقع بینانه از جراحی را برای بیمار ترسیم کند.

بیهوشی لیفت آندوسکوپی پیشانی با بی حسی موضعی با آرامبخش یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود.

قبل از عمل باید به بیماران هشدار داده شود که هیپواستزی (درک بیش از حد حس لامسه) عصب جمجمه، نوروپراکسی (آسیب اعصاب محیطی) گذرا در صورت و آلوپسی(ریزش مو) احتمالی در نزدیکی محل‌های برش تا سه ماه طول بکشد. بیهوشی لیفت آندوسکوپی پیشانی با بی حسی موضعی با آرامبخش یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود. یک بلوک عصبی سوپرااوربیتال دو طرفه با استفاده از مخلوط لیدوکائین با اپی نفرین و بوپیواکائین و اپی نفرین به دست می‌آید.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی

سپس بی‌حسی موضعی اضافی با استفاده از همان مخلوط در امتداد نشانه‌های جراحی، در سراسر پیشانی اعمال می‌شود. از چاقوی جراحی برای برش دادن پوست گیجگاهی بر روی علامت بیضی شکل در هر طرف استفاده می‌شود. تشریح بیشتر فاسیای گیجگاهی عمیق را آشکار می‌کند. سطح تشریح باید بین فاسیای گیجگاهی سطحی و عمقی باشد.

بی‌حسی موضعی اضافی با استفاده از همان مخلوط در امتداد نشانه‌های جراحی، در سراسر پیشانی اعمال می‌شود.

آندوسکوپ از طریق برش گیجگاهی بالای فاسیای گیجگاهی عمیق وارد می‌شود. با ادامه در هر پاکت تمپورال، تشریح به سمت زاویه کانتال جانبی انجام می‌شود. سپس رباط کانتال جانبی تحت تجسم آندوسکوپی جدا می شود. جراح برش‌های مرکزی ایجاد و از تیغه‌ای برای برش پوست و پوست سر استفاده می‌کند.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی
مراقبت بعد از عمل لیفت اندوسکوپی پیشانی

بیماران معمولاً می‌توانند در عرض ۳ تا ۵ روز به سر کار بازگردند
 • یک پانسمان سفت در اطراف پیشانی قرار داده می‌شود تا تورم بعد از عمل کاهش یابد و به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت در جای خود باقی می‌ماند.
 • آنتی بیوتیک‌ها و داروهای ضد درد و ضد التهاب ممکن است به صلاحدید جراح ارائه شود.
 • بیماران معمولاً می‌توانند در عرض ۳ تا ۵ روز به سر کار بازگردند و بخیه‌ها در مدت ۷ تا ۱۰ روز برداشته می‌شوند.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی

 

عوارض لیفت اندوسکوپیک پیشانی

ورم و کبودی به پلک پایین و به بینی هم منتقل می‌شود.
 • در ناحیه پیشانی احساس کشیدگی پدید می‌آید. این احساس ناراحتی و کشیده شدن احتمالاً در پوست بالای سر و پشت سر هم وجود دارد

 • بعد از عمل جراحی درد و ورم به ویژه بالای پلک‌ها دیده می شود.

 • کبودی ظاهر می‌شود.

 • ورم و کبودی به پلک پایین و به بینی هم منتقل می‌شود.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی
هزینه لیفت اندوسکوپی ابرو و پیشانی

برای انجام این عمل باید دست‌کم 5 میلیون کنار بگذارید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که با توجه به پزشک معالج شما و شرایط پوستی و روش لیفت هزینه عمل جراحی تغییر می‌کند.

یک هفته پس از جراحی، می‌توانید کار و فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید. دو تا چهار هفته پس از جراحی هم می‌توانید فعالیت‌های ورزشی را شروع کنید.


دوره نقاهت لیفت پیشانی

بانداژی که پس از عمل روی پیشانی شما قرار گرفته، بعد از ۴ تا ۵روز باز می‌شود. یک تا دو روز پس از جراحی، با مراقبت از زخم‌ها و جای برش می‌توانید حمام کنید. بهتر است در این مدت از گردن به پایین حمام کنید.
یک هفته پس از جراحی، می‌توانید کار و فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید. دو تا چهار هفته پس از جراحی هم می‌توانید فعالیت‌های ورزشی را شروع کنید.


ماندگاری لیفت اندوسکوپیک پیشانی

لیفت اندوسکوپیک پیشانی، تقریبا دائمی است و بین ۱۵ تا ۲۰سال دوام دارد، البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که ماندگاری آن بسته به سن، پیر شدن پوست و سلول‌های هر فرد متفاوت است.

بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی
بهترین دکتر لیفت آندوسکوپی پیشانی

اگر کار را به دست کاردان بسپارید می‌توانید به ماندگاری 10 ساله این عمل مطمئن باشید. برای انجام این عمل به شما برخی از بهترین دکتر لیفت اندوسکوپی پیشانی را پیشنهاد می‌کنیم:

اگر قصد انجام عمل زیبایی لیفت آندوسکوپی پیشانی دارید بهتر است به ... مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر این پزشک به اینستاگرام و یا تلگرام ایشان در این مقاله مراجعه کنید.

منبع: aao

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

 • اخبار داغ
 • جدیدترین
 • پربیننده ترین
 • گوناگون
 • مطالب مرتبط

برای ارسال نظر کلیک کنید

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.