1496
کد: 209780
02 مهر 1398 - 08:23
قرص اورژانسی مصرف کردم و لکه بینی به صورت لخته خون دارم.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: بعد از مصرف قرص اورژانسی درد شدید تا چه مدت بعدش طول میکشه و دلیل لخته خون سیاه به طور تیکه تیکه و هر چند ساعت یه تیکه لخته خون سیاه چیه؟ دلیل و علتش چیه

پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید.

مشاوره ویدیویی
نظر کاربران
انتشار یافته: 1 نظر
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
12:35 - 1400/02/09
0
سلام توروخدا میشه جواب منو بدید من خیلی نگرانم. من رابطه داشتم اما کامل نبود و یکم منی لای پام ریخت شب بعدش قرص اورژانسی خوردم ولی یکیشو بعد ۵ ۶ساعت خوردم الان ۸ ۹روز میگذره دیروز خون قهوه ای ازم رفت بعد سیاه شد الان خونریزی سیاه دارم با تیکه های ریز ی ذره زیر دلم خیلی کم درد میکنه بعضی وقتا و خونریزیم هی قطع میشه هی میاد میشه لطفا توروخدا راهنماییم کنید
پاسخ ها
مدیر پایگاه

همراه عزیز نی نی بان، اگر سئوالی دارید با متخصصان کلینیک نی نی بان مطرح کنید


https://clinic.niniban.com

ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: