۲۱۰۸۰۶
۷۷۷۸
۷۷۷۸

اکستنشن مژه در بارداری، می توانید انجام دهید؟

آیا شما مادر بارداری هستید که میخواهید مژه­ های خود را درست کنید؟ شما تنها نیستید.

آیا شما مادر بارداری هستید که میخواهید مژه­ های خود را درست کنید؟ شما تنها نیستید! زنان بسیاری آرزو دارند مژه­هایی بلندتر، ضخیم­تر و پر تر داشته باشند - از جمله مادران آینده. اکستنشن مژه به راحتی چشم­های شما را بهبود بخشیده، باعث می­شود آنها بزرگتر و روشن­تر به نظر برسند. و چه کسی نمیخواهد هنگامی که یک کودک در راه است زیبا و باشکوه به نظر برسد؟
با این حال، شما ممکن است شنیده باشید که اکستنشن مژه هنگام بارداری خطرناک است. اما آیا این درست است؟ پاسخ ساده این است که شما میتوانید اکستنشن بگذارید، اما پیش از حضور در سالن برای انجام این کار بایستی برخی مسائل را بدانید.
در زیر برخی نظرات مادران باردار نگران در خصوص اکستنشن مژه ارائه شده است. آنها را خوانده تا با حقایق آشنا شده و هر گونه باور غلط در رابطه با اکستنشن مژه را دور اندازید.

۳ مساله مهم که می­بایست هنگام اکستنشن مژه در زمان بارداری بدانید
مواد شیمیایی
با وجود جنین در شکم، قابل درک است که مادران به محصولاتی که استفاده میکنند دقت بیشتری نمایند. در نهایت، همه میدانیم که محصولات شیمیایی سمی میتوانند اثرات بدی برروی سلامت کودک داشته باشند.
اگرچه روش اکستنشن مژه غیر-مهاجم است، بسیاری از زنان باردار همچنان نگران مواد شیمیایی درگیر هستند - به ویژه نوع ماده چسبنده به کار رفته برای چسباندن موی مصنوعی.
یک جستجوی سریع در اینترنت ممکن است شما را به چندین داستان هولناک در رابطه با چسب سمی مژه سوق دهد. برخی افراد ادعا میکنند که چسب مژه حاوی مواد شیمیایی مضر بوده که میتواند باعث آسیب به نوزاد شود. در حالی که ممکن است گزینه­های غیرایمن بسیاری وجود داشته باشد، یک سالن حرفه­ای هر محصولی که باعث آسیب به مشتریان خود شود را انتخاب نخواهد کرد.
خاطر جمع باشید، چسب ساخت ما آزمایش شده و تضمین میشود که برای کاربردهای زیبایی ایمن است. همچنین لازم به ذکر است که چسب مژه در واقع در طول این روش پوست را لمس نمیکند. و به همراه محصولات کیفیت بالای ما، فرآیند اکستنشن مژه حتی برای زنان باردار کاملا ایمن است.
واکنش­های آلرژیک
واکنش­های آلرژیک مختص زنان باردار نیستند. با این حال، بازیابی یک مادر باردار از یک واکنش آلرژیک ممکن است بیشتر طول بکشد. این امر ممکن است باعث ناراحتی بلندمدت برای مشتری و افزایش استرس وی گردد. با در نظر داشتن این مساله، اگر اولین بار است این کار را انجام می­دهید و اگر خانم بارداری با پوستی بسیار حساس هستید ممکن است مشکل­ساز باشد.
اگرچه واکنش­های آلرژیک ممکن است تنها برای برخی افراد رخ دهند، ما همچنین توصیه نمی­کنیم شما روش اکستنشن مژه را انجام دهید. گفته می­شود زنان باردار نسبت به آلرژی­ها حساس­تر میگردند؛ چیزهایی که پیشتر به آن آلرژی نداشته­اید ممکن است به طور بالقوه به یک عامل آلرژی تبدیل گردند. و علاوه بر این، شدت یک واکنش آلرژیک ممکن است در زمان بارداری افزایش یابد.

اکستنشن مژه هنگام بارداری
در صورتی که پیشتر هرگز اکستنشن مژه انجام نداده­اید و میخواهید برای اولین بار این کار را در طول بارداری خود امتحان کنید، بسیاری از سالن­ها، از جمله ما، خلاف آن را توصیه خواهند کرد. دلیل آن مناسب نبودن آن برای بارداری نیست، بلکه به این دلیل است که، ممکن است، شما به هر یک از محصولات به کار رفته آلرژی داشته باشید، و نشان دادن یک واکنش آلرژیک هنگام بارداری میتواند به شدت برای بارداری شما ضرر داشته باشد. ایمن­ترین گزینه این است که تا زمان تولد نوزاد صبر کنید.

آیا قبلا اکستنشن انجام داده­اید؟
اگر در گذشته پیش از بارداری اکستنشن مژه انجام داده­اید، ادامه آن مشکلی ندارد. در واقع، ما مشتریان بسیاری داشته­ایم که همچنان تا زمان تولد نوزاد به اکستنشن خود ادامه داده­اند. اکستنشن مژه تنها به مژه طبیعی چسبیده و حتی پوست را لمس نمی­کنند. شانس یک واکنش بسیار پایین است. برای بسیاری از مشتریان بلندمدت خود، مژه برای عکس­های پس از زایمان، برای آن نگاه زیبای طبیعی، ضروری هستند. ما متوجه شدیم مشتریان بسیاری وجود داشته که با اکستنشن حس بهتری دارند.

تغییرات فیزیکی در طول بارداری
اگرچه برخی تغییرات در طول بارداری قابل توجه هستند. بدن شما دستخوش تغییرات فیزیکی و هورمونی بسیاری شده، و هر کس به شیوه­ای متفاوت این تغییرات را تجربه میکند.
رشد موی شما تغییر میکند. گاهی اوقات مو و ناخن شما با سرعت تجدید شده، که باعث میشود نیازمند ترمیم سریع­تر باشید. این امر طبیعی است و بدین معنا نیست که بدن شما دیگر اکستنشن را حفظ نمی­کند، تنها بدین معناست که مژه سریع­تر از حالت طبیعی تجدید میگردد. برای برخی اطلاعات در طول ریزش مو در طول بارداری اینجا و اینجا را ببینید.
راحتی
اگر احساس خوبی ندارید، میتوانید در طول انجام کار دراز بکشید. متخصص تلاش میکند تا حد ممکن حس راحتی را برای شما فراهم کرده، اما اگر احساس میکنید هر ۳۰ دقیقه بایستی به دستشویی بروید، بهتر است تا زمان بهبود اندکی صبر کنید.
هنگامی که شکم شما بزرگتر می­شود، و دراز کشیدن به پشت برای شما دشوارتر میگردد، متخصص میتواند هر چشم را جداگانه انجام داده، شما هر بار به یک طرف دراز بکشید، اما باز هم، اگر در دراز کشیدن احساس خوبی ندارید، میتوانید تا زمانی بهتر برای اکستنشن مژه صبر کنید. یکی از راه­های مبارزه با این وضعیت ناراحتی در طول روند کاری این است که مرتبا ترمیم کنید، در نتیجه لازم نیست هر بار مدت طولانی دراز بکشید.
استفاده از محصولات
استفاده از محصولات مراقبت کننده بعدی در هنگام بارداری معمولا ساده نیست. دلیل خاصی ندارد، تنها این که کسی حاضر نیست برای آزمایش مضر بودن این محصولات را برروی زنان باردار آزمایش کند. این امر برای بسیاری از محصولات زیبایی/آرایشی واقعیت دارد. تنها ایمن­تر است. این امر به ویژه برای هر چیزی با مواد فعال، مانند سروم­های رشد صحت دارد.
این بار همه چیز به فرزند شما و سلامت او مرتبط است. اگر متوجه شدید در طول بارداری به هر محصولی واکنش نشان می­دهید باید آن را به تکنسین مربوطه نشان داده و تصمیم بگیرید مدتی از آن استفاده نکرده و اکستنشن را بعد از تولد ادامه دهید.
اگر به دنبال اکستنشن مژه هستید، امید خود را از دست ندهید! هنگام میتوانید در هر زمان پس از زایمان این کار را انجام دهید، و برای شروع زندگی جدید به عنوان یک مادر چه چیز بهتر از داشتن مژه­های زیبا و پر؟
فرآیند
بسیاری از مادران باردار ممکن است از ابتدا متوجه این مساله نباشند، اما یکی از چیزهایی که ممکن است مادران باردار را از اکستنشن مژه دلسرد کند، موقعیت فیزیکی است که در طول فرآیند بایستی حفظ نمایند.
یک فرآیند اکستنشن مژه تا یک ساعت به طول می­انجامد. در طول این مدت، مشتریان می­بایست به پشت دراز بکشند - موقعیتی که ممکن است برای زنان باردار بسیار ناراحت کننده به نظر برسد. این موقعیت همچنان ممکن است برای زنان در طول مراحل اولیه بارداری قابل تحمل باشد. با این حال، اگر کاملا باردار هستید، این مساله بر پشت شما فشار می­آورد.
به همین دلیل، این روش برای زنانی که کاملا باردار هستند توصیه نمیشود. علاوه بر تحمل فشار خوابیدن به پشت، همچنین میبایست در کل ساعت بی حرکت بنشینید. این امر نیز ممکن است برای زنان باردار بسیار دشوار باشد.
اگر تصور میکنید یک ساعت کامل دراز کشیدن ممکن است در یک جلسه برای شما بسیار دشوار باشد، میتوانید در عوض ۲ جلسه وقت کرده، که اساسا نیمی از یک ست کامل است. بنابراین همچنان یک مجموعه کامل مژه خواهید داشت، اما این کار در دو جلسه ۳۰ دقیقه­ای انجام می­شود.

نتیجه­ گیری
جای تعجب نیست که زنان عاشق اکستنشن مژه هستند. اکستنشن مژه یکی از روش­های افزودن به زیبایی چشمان، به وجود آوردن احساس زیبایی و اعتماد به نفس بیشتر است. مادران باردار نمی­بایست خود را از این فرصت محروم سازند. شما فصلی جدید از زندگی خود را آغاز می­کنید، و هیچ زمانی به این اندازه برای تغییر خود بهتر نیست.
اکستنشن مژه تنها زیبا نیست، نگهداری از انها نیز آسان است - انها همچنان در زمان زایمان برروی چشم شما باقی خواهند ماند! چه کسی میگوید هنگام زایمان نمیتوانید زیبا باشید؟ هر زن بایستی بتواند زیبا به نظر برسد، به ویژه در ین لحظه خاص.
پیش از شروع فرآیند با تکنسین مژه خود صحبت کنید. اگر نگرانی داشته یا نیازمند اطلاعات بیشتر هستید، ما میتوانیم خدمات خود را به شما معرفی کرده تا بتوانید سرویسی کاملا عالی متناسب با نیازهای خود دریافت نمایید. به ما اجازه دهید به شما نشان دهیم سزاوار مژه­هایی قوی و زیبا هستید، همانند خود.

منبع: ماما طب

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.