۲۲۸۲۶۱
۴۵۰۲
۴۵۰۲
پ

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

از آنجا که مراقبت و ترمیم و بازسازی موی سر، کار بسیار دشوار و تخصصی‌ای است، امروز با ما همراه باشید تا با هم به کشف راز زیبایی شما و معرفی بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران بپردازیم.

از آنجا که مراقبت و ترمیم و بازسازی موی سر، کار بسیار دشوار و تخصصی‌ای است، امروز با ما همراه باشید تا با هم به کشف راز زیبایی شما و معرفی بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران بپردازیم.
بدن انسان در هر دقیقه و در هر ثانیه در حال تغییر است. تک تک سلول‌ها و اتم‌های بدن انسان همواره در حال رشد و بازسازی و تغییرند که زمان، از جمله موثرترین عوامل روی این تغییرات است.
به طور طبیعی هر انسانی آرزو دارد با بالاتر رفتن سن و سال خود، بدن در همان حالت جوانی و شادابی اش باقی بماند. هر چند که به حقیقت رسیدن این رویا سخت و دشوار است، اما غیرممکن نیست!
به برداشت و انتقال فولیکول مو از قسمت‌هایی از بدن مانند ریش و سینه، یا حتی بخشی از سر، کاشت مو طبیعی یا پیوند موی طبیعی گفته می‌شود.

در این مقاله می‌خوانید:

 • کاشت مو طبیعی چیست؟
 • بهترین روش کاشت مو طبیعی کدام است؟
 • ویژگی‌های بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران
 • هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

موی سر شما از جمله ملاک‌ها و معیار‌های زیبایی و جوانی شماست که توجه به آن برای داشتن ظاهری زیبا‌تر و جوان‌تر برای شما ضروریست. این امر مهم در ظاهر شما در تمام زندگی به مراقبت نیاز دارد و در صورت آسیب باید به فکر ترمیم و بازسازی آن بود. از آنجا که مراقبت و ترمیم و بازسازی موی سر، کار بسیار دشوار و تخصصی‌ای است،
امروز با نی نی بان همراه باشید که با هم به کشف راز زیبایی شما و معرفی بهترین کلینیک‌های تخصصی کاشت موی طبیعی در تهران بپردازیم تا شما بتوانید با شناخت درست و سنجیده، بهترین کلینیک را انتخاب کرده و زیبایی و جوانی خود را دوباره بدست آورید و با رضایت کامل از آن بهره‌مند شوید.

کاشت مو طبیعی چیست؟

دلایلی گوناگونی مثل بالا رفتن سن، تغدیه، آب‌وهوا، بیماری و... میتوانند سبب افزایش ریزش مو در انواع نقاط بدن شما باشند. به دلیل اهمیت بالای مو در زیبایی، امروزه طرفداران پیوند موی طبیعی و ترمیم و بازسازی مو بسیار زیاد شده است و به دلیل پیشرفت‌های پزشکی در این زمینه و کشف راه‌های سریع‌تر و آسان تر، هر روز به طرفداران آن اضافه می‌شود.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

بعد از درمان‌های سنتی و شیمایی که معمولا نتیجه‌ی قطعی و دائمی ندارند، پیوند موی طبیعی بهترین و تنهاترین راه درمان و بازگردانی مو‌های از دست رفته و همچنین بازگردانی جوانی و زیبایی شما است. برخی بر این باورند که پیوند طبیعی مو فقط در ناحیه سر انجام می‌شود که در سایر نقاط بدن قابل انجام نیست.
اما باید بدانید که امروزه این روش در نواحی مختلف بدن مثل ابرو، مژه و نواحی آسیب دیده که قابلیت رشد مو را از دست داده‌اند انجام می‌شود.
شاید بعضی از شما به دلیل کمبود اطلاعات، عمل پیوند مو را سخت و دردناک بدانید در صورتی که امروزه پیوند طبیعی از آسان‌ترین عمل‌های جهان شناخته می‌شود که با برداشت ریشه‌های مو و پیوند آن به نقاط مختلف بدن، رشد دوباره‌ی مو را تضمین میکند.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

بهترین روش کاشت مو طبیعی کدام است؟

پیوند موی طبیعی از روش‌های مختلفی برخوردار است که همواره انتخاب بهترین روش برای مراجعه کنندگان از بزرگ‌ترین سوالات بوده است. البته باید توجه داشته باشکه عوامل مختلفی در پیوند طبیعی مو تاثیرگذار است بنابراین نمی‌توان یک روش واحد را برای همه توصیه کرد.

امروزه پیوند مو طبیعی از آسان‌ترین عمل‌های جهان شناخته می‌شود که با برداشت ریشه‌های مو و پیوند آن به نقاط مختلف بدن، رشد دوباره‌ی مو را تضمین میکند.

در انتخاب بهترین روش کاشت مو بعد از شناخت کلینیک مناسب و مطمئن، سعی کنید به پزشک و متخصص خود اعتماد کنید تا بهترین روش که برای شما مناسب است را به شما پیشنهاد دهد. انواع روش‌های پرکابرد پیوند طبیعی مو عبارت هستند از:

 • روش پانچ کاشت مو

در این روش دسته از مو‌ها برداشته و مرتب و بازسازی می‌شود. با ایجاد سوراخ‌هایی روی نقطه مورد نظر برای کاشت مو زمینه کاشته دسته‌ی مو‌های از قبل برداشته شده ایجاد می‌شود. این تار مو‌ها در بستر از پیش تایین شده‌ی خود قرار می‌گیرند و رشد می‌کنند.

بیشتر بخوانید: محصولات مراقبت از مو، کمک به زیبایی و سلامت مو

در بین روش‌های مختلف روش پانچ کاشت مو از طرفداران کم‌تری برخودار است چرا که این روش، کاشت مو را کمی از حالت طبیعی دور کرده و شکلی مصنوعی به کاشت مو می‌دهد. برای همین امروزه کمتر از این روش استفاده می‌شود.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

 • روش کاشت موی طبیعی FUT

از مطمئن‌ترین و قطعی‌ترین روش‌های کاشت طبیعی مو در دنیا میتوان به روش FUT اشاره کرد. بیش از ۹۵٪ از مراجعه کنندگانی که از این روش استفاده کرده‌اند از نتیجه مورد نظر راضی بوده‌اند. در این روش دسته‌ای از مو‌ها از ناحیه باریک پشت سر برداشته می‌شود.
تعداد تار مو‌های برداشت شده که به بیش از ۷۰۰۰ تار مو میرسد در محل مورد نظر کاشت می‌شود. از ویژگی‌های طلایی این روش می‌توان به انجام سریع و وقت گیر نبودن آن اشاره کرد که بسیار برای مراجعه کنندگان مهم است.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

 • روش کاشت موی طبیعی FIT

روش کاشت موی FIT تفاوت چندانی با روش FUT ندارد، اما بهتر است از این روش بیشتر در پیوند نواحی کوچک‌تر مثل ابرو و صورت استفاده شود.
در این روش نیز دسته از مو‌ها از ناحیه‌ی پشت سر تا بالای گوش‌ها برداشته می‌شود و به وسلیه پانچ به محل مورد نظر پیوند داده می‌شود و شروع به رشد میکند. اگر به دنبال روش‌هایی بدون بخیه و جراحی هستید انتخاب این روش و روش FUT برای شما مناسب‌تر خواهد بود.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

ویژگی‌های بهرین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

به دلیل بیشتر شدن طرفداران پیوند موی طبیعی و بالا رفتن تعداد مراجعه کنندگان، عده‌ی زیادی دست به تاسیس کلینیک‌های کاشت مو زدند، اما میتوان گفت همه‌ی آن‌ها از کیفیت لازم برخوردار بودند. یک کلینیک خوب و با کیفیت دارای ملاک‌ها و معیار‌هایی است که باید به آن‌ها توجه داشته باشیم. یک کلینیک خوب باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • داشتن مجوز رسمی وزارت بهداشت

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت از باید‌های یک کلینیک خوب است. این مجوز باید جایی باشد که تمام مراجعه کنندگان آن را دیده و از آن مطمئن باشند. مراجه کردن به کلینیک‌هایی که فاقد مجوز رسمی وزارت بهداشت هستند، ممکن است ضرر‌های جبران ناپذیری به شما وارد کند.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

 • تجهیزات مدرن و امکانات به روز

تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حساسی هستند که باید از کیفیت آن‌ها کاملا مطمئن بود. یک کلینیک خوب باید از به روز‌ترین دانش‌ها و تجهیزات لازم برای کاشت موی طبیعی برخوردار باشد در غیر این صورت ممکن است نتیجه‌ی مراجه به آن کلینیک مورد قبول واقع نشود.

تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حساسی هستند که باید از کیفیت آن‌ها کاملا مطمئن بود. یک کلینیک خوب باید از به روز‌ترین دانش‌ها و تجهیزات لازم برای کاشت موی طبیعی برخوردار باشد.
 • پزشکان متخصص و کادر درمانی خوب

تک تک پزشکان و کادر درمانی یک کلینیک باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشند. همچنینن سابقه‌ی کار و تجربه در پزشکی بسیار قابل اهمیت و توجه است. سعی کنید قبل از مراجعه به کلینیک پیوند موی طبیعی سوابق پزشکان و کادر درمانی را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید: بوتاکس مو چیست و هزینه آن چقدر است؟

 • تنوع خدمات درمانی

یک کلینیک خود باید بتواند نیاز‌های مختلف مراجعه کنندگانش را برطرف کند و بیشتر خدمات را به آن‌ها ارائه کند. یک کلینیک مجهز باید از خدمات متنوعی برخوردار باشد تا بتواند بهترین انتخاب را برای مراجعه کنندگان فراهم نماید.

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو طبیعی در تهران

عمل پیوند موی طبیعی نسبت به سایر عمل‌های زیبایی از هزینه‌های آنچنان بالایی برخوردار نیست. موارد زیاد از جمله کادر پزشکی، تجهیزات، سوابق پزشکی، محل کلینیک و... در میزان هزینه‌های یک کلینیک تاثیر گذار هستند.
همچنین میزان دریافت خدمات شما از کلینیک و استفاده از روش‌های مختلف کاشت مو، می‌تواند روی هزینه‌ی پرداختی شما تاثیر‌گذار باشد چرا که هر روش از روش‌های کاشت مو دارای هزینه‌های آن‌ها متفاوت است.

خلاصه
ریختن مو دلایل متعددی دارد که در همین مطلب درباره آن صحبت کردیم، اما ریزش مو به هر دلیلی صورت گرفته باشد، دوست داریم موهای از دست رفته را بازسازی کنیم، به همین دلیل هم به سراغ کاشت مو می‌رویم. روش پانچ، کاشت موی FUT، کاشت موی طبیعی FIT، برخی از روش‌های کاشت مو هستند.

اگر در این‌باره پرسشی دارید، متخصصان کلینیک پوست، مو و زیبایی در نی نی بان ، شما را راهنمایی می‌کنند.

پ
منبع: healthline

محتوای حمایت شده

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.