۲۳۰۱۵۱
۵۱۱۶
۵۱۱۶

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بینی‌های ما دو نوع دارند: گوشتی و استخوانی. فرق بینی گوشتی با استخوانی این است که غضروف ضعیف‌تری دارد. این نوع بینی در مردان شایع است و اغلب، نوک آن به سمت پایین قرار دارد. این مقاله را بخوانید تا با جراحی طبیعی بینی گوشتی آشنا شوید.

عمل بینی گوشتی روی بینی‌هایی انجام می‌شود که دارای پوست ضخیم با سوراخ‌های باز هستند. در این روش، نوک بینی گوشتی را بالا می‌برند و غضروف‌های بینی را تقویت می‌کنند. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با جراحی طبیعی بینی گوشتی نیز آشنا شوید.

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

در این مقاله می‌خوانید:

 • جراحی بینی گوشتی چیست؟
 • هزینه عمل بینی گوشتی
 • جراحی طبیعی بینی گوشتی چگونه است؟
 • ویژگی‌های یک جراح بینی خوب
 • بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی گوشتی چیست؟

جراحی بینی گوشتی برای افرادی انجام می‌شود که می‌خواهند شکل بینی گوشتی خود را تغییر دهند.

جراحی بینی گوشتی برای افرادی انجام می‌شود که می‌خواهند شکل بینی گوشتی خود را تغییر دهند. تکنیک این جراحی، یک تکنیک باز است که در آن، جراح تمام پوست بینی را بالا می‌کشد تا به بافت‌های داخلی آن، دسترسی کامل داشته باشد و تغییرات لازم را به آسانی انجام دهد.

بیشتر بخوانید: هزینه لیفت بینی سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

این عمل با بیهوشی عمومی و گاهی اوقات نیز موضعی انجام می‌شود و به طور معمول، ۲ تا ۳ ساعت طول می‌کشد. شما یک شب بعد از جراحی ترخیص می‌شوید. البته اگر تمام شرایط بدنی شما طبیعی باشد، می‌توانید ۸ ساعت بعد از جراحی نیز به خانه بازگردید.

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بیشتر بخوانید: آنزیم کوچک کننده بینی و قیمت آن

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی در تهران از ۹ میلیون تومان شروع می‌شود و ممکن است بسته به یک سری فاکتورهایی، بیشتر از این میزان نیز بشود. برای این عمل باید هزینه‌های زیر را نیز متقبل شوید که به قیمت خود جراحی بینی اضافه می‌شوند:

 • مشاوره‌ی اولیه‌ی عمل بینی
 • آزمایش‌های لازم قبل از جراحی
 • عکاسی قبل و بعد بینی
 • هزینه‌های جانبی بیمارستان یا کلینیک
 • ویزیت پزشک قبل و بعد از جراحی
 • هزینه‌ی داروها، پمادها و چسب بینی

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

جراحی طبیعی بینی گوشتی چگونه است؟

در گذشته، عمل بینی گوشتی اغلب با برداشتن غضروف بینی همراه بود.

در گذشته، عمل بینی گوشتی اغلب با برداشتن غضروف بینی همراه بود. با این حال، گاهی اوقات موجب فرورفتگی و زخم در پوست می‌شد و دستیابی به ظاهری متعادل و طبیعی را برای بیمار تقریباً غیرممکن می‌کرد.
در جراحی طبیعی بینی گوشتی که امروزه انجام می‌شود، ماجرا متفاوت است. در واقع، برای این‌که عمل بینی گوشتی شما طبیعی به نظر برسد، چند نکته وجود دارد که جراح باید آن‌ها را رعایت کند. این نکات عبارتند از:

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بیشتر بخوانید: هزینه لیفت بینی با نخ چقدر است؟

 • اندازه‌ی بینی شما در ارتباط با سایر قسمت‌های صورت‌تان معنا پیدا می‌کند. در واقع، جراحی طبیعی بینی گوشتی باید طوری انجام شود که بینی شما بعد از عمل، تنها یک سوم میانی صورت‌تان را اشغال کند.
 • اندازه‌ی زوایای بینی مانند زاویه‌ی پل بینی، زاویه‌ی بین بینی و لب و برجستگی و چرخش نوک بینی نیز باید تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد. پس جراح شما باید هنگام تغییر شکل بینی، به این زوایا نیز توجه داشته باشد.

شکل بینی، تغییرات لازم برای اصلاح آن و سایر اجزا و خصوصیات صورت در افراد مختلف متفاوت است.

آیا ما می‌توانیم به شما بگوییم که نوک بینی شما دقیقاً باید چه زاویه‌ای داشته باشد تا طبیعی‌ترین حالت را نشان دهد؟ آیا می‌توانیم نسبت دقیق بین طول و عرض یک بینی گوشتی طبیعی و عالی را به شما ارائه دهیم؟ قطعاً خیر.
تمام این عناصر بسته به تصمیمات اتخاد شده از سوی جراح شما دارند، بنابراین نمی‌توان هیچ پاسخ ثابتی برای آن‌ها پیدا کرد. از طرفی، شکل بینی، تغییرات لازم برای اصلاح آن و سایر اجزا و خصوصیات صورت در افراد مختلف متفاوت است و شک نکنید که این فاکتورها در تصمیماتی که جراح شما در اتاق عمل می‌گیرد، دخیل هستند.

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع روش های لیفت بینی بدون جراحی

ویژگی‌های یک جراح بینی خوب

برای این‌که از عمل بینی خود مطمئن باشید، باید پیش یک جراح خوب بروید. ویژگی‌های چنین جراحی عبارتند از:

 • ماهر در جراحی طبیعی بینی گوشتی: جراحی طبیعی بینی گوشتی کار راحتی نیست. پس یک جراح خوب باید مهارت و تجربه‌ی کافی داشته باشد که بتواند این عمل را انجام دهد و توقعات و خواسته‌های شما را برآورده کند.
 • در نظر گرفتن مطابقت شکل بینی با دیگر اجزای صورت: یک جراح خوب باید بتواند مطابقت بینی شما را با چشم‌ها، گونه‌ها، چانه و سایر ویژگی‌های صورت‌تان بررسی کند تا زیبایی اولیه‌ی خود را بعد از عمل از دست نداده و تنها زیباتر شوید.
 • طراحی یک برنامه‌ی درمانی مشخص: یک دکتر و جراح خوب باید برای شما یک برنامه‌ی درمانی ویژه نیز تعیین کند و در صورت لزوم، با شما درباره‌ی روش‌های جوانسازی صورت نیز حرف بزند.

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بیشتر بخوانید: رفع قوز بینی با لیزر، زیبایی را تجربه کنید

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

از دکتر و جراحان خوبی که می‌توانید جراحی طبیعی بینی گوشتی را نزد ایشان انجام دهید، دکتر سید محمد لاجوردی است.

 • دارای بورد تخصصی گوش حلق بینی و جراح سر و گردن.
 • تنها مرکز جراحی کامل بینی با بیحسی در کشور.

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بیشتر بخوانید: مادلینگ بینی چیست؟

تنها مرکز جراحی کامل بینی با بیحسی در کشور

جراحی بینی با بیهوشی یا بی حسی موضعی قابل انجام است. نحوه بی حسی یا بیهوشی به فاکتورهای مختلفی از قبیل شرایط بیمار و صلاحدید جراح بینی و متخصص بیهوشی بستگی دارد و جراح و متخصص بیهوشی نقش بسزایی در تصمیم نهایی خواهند داشت. اگرچه در گذشته بیشتر عمل های دماغ با خواب آلودگی و بی حسی موضعی متداول بود و انجام می گرفت ، اما امروزه اکثریت جراحان بینی با وجود داروها و شیوه های بیهوشی جدیدتر که ضریب اطمینان بیهوشی عمومی را نسبت به گذشته بصورت چشمگیری بالاتر برده ؛ عموما ترجیح می دهند از بیهوشی عمومی بوسیله داروهایی با نیمه عمر کوتاه که پس از پایان عمل اثرات آن ها سریعتر برطرف گردیده و بیمار راحت تر و سریعتر به هوشیاری کامل بر می گردد ، استفاده نمایند.

جراحی بینی بدون بیهوشی

ترس از بیهوشی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل بازدارنده عمل بینی محسوب می گردد که امروزه با پیشرفت علوم پزشکی و ورود جدیدترین تکنولوژی ها به این عرصه ، جراحی بین بدون بیهوشی تحقق یافته است.

از دکتر لاجوردی می توان به عنوان یکی از پزشکانی که به صورت کاملا اختصاصی در این راستا فعالیت دارند ، یاد کرد.

دکتر لاجوردی از جمله جراحان حاذق در این حوزه هستند که تمامی اعمال زیبایی بینی را با بیحسی موضعی و بدون بیهوشی به انجام می رسانند و می توان گفت در نوع خود بی نظیرند.

سبکی که دکتر لاجوردی بهترین جراح بینی با تکنیک بدون بیهوشی ؛ در این راستا معرفی نموده اند ، دلارا نام دارد که بدون بیهوشی و با بیحسی موضعی انجام گرفته و مشابه دندانپزشکی است به طوری که شخص جهت انجام آن حتی می تواند صبح با هواپیما از شهر محل اقامت خود بیاید و عصر با حال خوب و در حالی که‌ اجازه پرواز به وی داده می شود بازگردد.

هزینه عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی

هزینه جراحی زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی با توجه به عوامل متعددی تعیین می گردد ؛ لذا قیمت این جراحی در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود.

جراحی طبیعی بینی گوشتی، معرفی بهترین جراح برای من!

بیشتر بخوانید: در مورد رابطه زناشویی، پس از جراحی بینی

جمع‌بندی

در گذشته بسیاری از جراحی‌های زیبایی، نتیجه‌ی مطلبوبی نداشتند و بیمار باید شرایط را می‌پذیرفت یا تحت جراحی تجدید نظر قرار می‌گرفت. اما این مشکل، امروزه برطرف شده است و اگر پیش یک متخصص و جراح بینی خوب بروید، دیگر نیازی برای نگران شدن ندارید.
از طرفی، جراحی طبیعی بینی گوشتی می‌تواند همان ظاهر طبیعی و همیشگی دلخواه را برایتان ایجاد کند که به راحتی از آن دلزده نشوید و کسی هم اصلا متوجه نشود که شما عمل بینی انجام داده‌اید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.