84
کد: 220433
29 ارديبهشت 1399 - 15:04
دو روز بعد از پاکی با همسرم برای اولین بار رابطه همراه دخول داشتم، قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم.
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: دوروز بعد از پاکی با همسرم برای اولین بار رابطه همراه دخول داشتم ؛منی را بیرون تخلیه کردن ؛قرص ال دی اورژانسی مصرف کردم 
بعد از ۸روز خونریزی دارم 
آیا این خونریزی طبیعیه؟علت چیست؟ نیازی به مراجعه به پزشک هست 
الان ۴روزه خونریزی دارم
 
 
پاسخ دکتر نوشین نظری، متخصص زنان و زایمان:
دوست عزیز اگر مایع منی به میزان خیس شدن کامل به ناحیه ژنیتال نرسد مشکلی ندارد و حاملگی رخ نمیدهد. 
 
 
پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی:
دوست عزیز مصرف قرص های اورژانسی سیستم هورمونی شما را بهم میریزد و باعث ایجاد بی نظمی در قاعدگی گاهی تا سه سیکل می شود، در ضمن واکنش هر بدنی به قرص های اورژانسی متفاوت است، ممکن است شما چند روز زودتر یا دیرتر و یا در تاریخ مقرر همیشگی پریود شوید. به پزشک برای ایجاد نظم قاعدگی مراجعه کنید.
مشاوره ویدیویی
ارسال نظر
*پر کردن قسمت هایی که ستاره دارد ضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: