۲۳۰۵۱۸
۲۱۵۲۴
۲۱۵۲۴

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

ازدواج یک تعهد جدی است که قرار است یک عمر به طول بیانجامد. تقریباً هر دختری آرزوی دارد که یک پسر خوب برای ازدواج پیدا کند و برای همیشه با او خوشبخت زندگی کند.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

به نقل از اقتصاد آنلاین: رویای پیدا کردن پسر خوب برای ازدواج، برای همه دختران تحقق نمیابد. حتی گاهی تصمیمات نادرست پیامدهای بسیار بدی به دنبال دارد. یادتان باشد ازدواج و انتخاب همسر، به معنای انتخاب آینده است. پس باید با اطمینان گام بردارید.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

با وجود اینکه، شما هرگز از پسری که قرار است با او ازدواج کنید مطمئن نیستید، اما روش هایی وجود دارد که می توانید خطر شکست در ازدواج را کاهش دهید.

اگرچه معیارهای هر فردی برای ازدواج متفاوت است، اما ممکن است شما ویژگی های یک مرد خوب برای ازدواج را نشناسید. به همین دلیل ویژگی های یک پسر خوب برای ازدواج را برایتان آورده ایم. خواستگاری که نباید از دستش بدهید:

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که یک شخصیت دلپذیر دارد

بهترین مشخصه یک پسر خوب برای ازدواج، شخصیت و متانت او است. فراموش نکنید که شخصیت یک نفر فراتر از ظاهر زیبا و فریبنده است. در واقع، این یک نکته مثبت است که همسر شما از جذابیت ظاهری برخوردار باشد. اما شما باید درباره رفتار و شخصیت او بیشتر بدانید.

مرد خوب برای ازدواج مردی است که میداند چگونه به شما به عنوان یک زن و به یک انسان احترام بگذارد. یافتن این خصوصیات در یک مرد زمان بر است، زیرا مطمئناً در اولین ملاقات ها او سعی دارد شما را تحت تأثیر قرار دهد و شما بهترین رفتار ممکن او را میبینید. بهترین مرد برای ازدواج مردی است که با شما رفتاری راحت و در عین حال محترمانه دارد.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که به استقلال رسیده است

یکی از خصوصیات یک مرد خوب برای ازدواج ؛استقلال؛ است. این استقلال میتواند مربوط به مسائل مالی باشد یا مسائل عاطفی و… که شما باید آن را بررسی کنید. مردی که در تمام جنبه های شخصیتی به استقلال رسیده باشد، قابل اعتماد است.

چنین مردی میداند که چگونه مسئولیت های خود را انجام دهد. لذا هنگامی که تصمیم به ازدواج میگیرید، مطمئن هستید که میتواند از شما نیز مراقبت کند.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

البته این بدان معنا نیست که پسرانی که هنوز با والدین خود زندگی میکنند و یا در جستجوی شغل بهتر هستند، برای ازدواج مناسب نیستند. فقط بهتر است کمی محتاط باشید. هر دوی شما باید برای یک زندگی مشترک آماده باشید و این آمادگی از قبل ایجاد میشود، حتی قبل از اینکه شما دو نفر با هم رابطه برقرار کنید.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که می تواند شما را بخنداند

به نظر بسیاری از دختران شوخ طبعی و بامزگی از جمله خصوصیات مرد ایده آل برای ازدواج است. در واقع این نکته مهمی است که همسرتان بداند چگونه شما را بخنداند و شما را از استرس و نگرانی دور کند. این از بهترین ویژگی های یک پسر خوب برای ازدواج است که وقتی با او هستید، از ته دل بسیار خوشحالید.

او با شما مانند یک ملکه رفتار میکند و هر کاری از دستش بر میآید برای خوشحال شدن شما انجام میدهد. این کار به هر دوی شما این امکان را میدهد تا اعتماد متقابل را به روشی آسان تر ایجاد کنید. این احساس امنیت و شادی میتواند رمز ثبات زندگی مشترک و گذر از مشکلات باشد.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که به آینده شما فکر می کند، نه فقط به آینده مشترکتان

دیگر ویژگی مرد خوب برای ازدواج این است که به آینده شما فکر میکند. این نه تنها به آینده زندگی مشترک شما مربوط میشود، بلکه او به آینده شما به عنوان یک فرد مستقل اهمیت میدهد. او میداند که چگونه از شما برای رسیدن به آرزوهایتان حمایت کند و در دستیابی به اهداف مانع شما نخواهد شد.

در اصل، بهترین مرد برای ازدواج کسی است که به شما اجازه رشد دهد. او باید این را پذیرفته باشد که شما انسان مستقل و کاملی هستید، و برای برآورده کردن نیازهای زندگی مشترک نیازی به تغییر ندارید.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

وقتی در یک رابطه جدی تر میشوید و تصمیم به ازدواج میگیرید، یکی از اهداف میان مدت شما شناخت خانواده های یکدیگر است.

یک مرد مناسب برای ازدواج سعی می کند خانواده خود را تشویق کند تا با شما رابطه برقرار کنند و بالعکس. او باید تمام تلاش خود را بکند تا آنها شما را به عنوان عضوی از خانواده بپذیرند. علاوه بر این میتوان گفت که از جمله مهم ترین ویژگی های یک مرد خوب برای ازدواج این است که باید به خانواده شما احترام بگذارد.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

در واقع او نه تنها باید برای شناخت آنها تلاش کند، بلکه شما را تشویق میکند تا رابطه خود را با آنها بهتر کنید. دلیلش این است که چنین مردی معتقد است خانواده واحد اصلی جامعه است. لذا ایجاد پیوند با آن یک اصل اساسی است. این نوع نگرش میتواند زمینه ساز یک زندگی موفق و شاد باشد.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که برای خوشبختی و فردیت شما ارزش قائل است

یکی از بهترین خصوصیات یک مرد واقعی توجه به شادی و خوشبختی همسرش است. اگر چه ممکن است این مورد یکی از سخت ترین خصوصیات یک مرد ایده آل از نظر زنان باشد. به این دلیل که در حالی که اکثر پسرها نامزد یا همسرشان را دوست دارند، اما همه آنها به خوشحالی همسرشان فکر نمی کنند.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

همسر شما باید مایل به خوشبختی شما باشد و از آن حمایت کند، به شما اجازه دهد فردیت خود را حفظ کنید و اهداف و آرزوهایتان را دنبال کنید. یک مرد خوب هرگز نمیخواهد شما را محدود کند زیرا معتقد است وقتی شما احساس خوشحالی داشته باشید، عشقتان قویتر است و همین ابزاری خواهد بود تا شما دو نفر را کنار هم نگه دارید.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که به شما احساس آرامش می دهد

برای انتخاب یک پسر خوب برای ازدواج کافیست احساستان را وقتی در کنار دوست پسر یا خواستگارتان هستید، تحت نظر بگیرید. اگر لازم نیست در کنار او محافظه کارانه رفتار کنید و میتوانید خود واقعیتان باشید، این فرد گزینه مناسبی برای ازدواج است. زیرا در مقابل چنین فردی خیالتان راحت است و فرقی نمی کند که جلوی او گریه می کنید یا داد می زنید. زیرا او همه این حالات خوب و بد شما را شناخته است … و هنوز هم شما را دوست دارد.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که وفادار است

وفاداری را می توان از اصلی ترین ویژگی های یک مرد خوب دانست. شوهر آینده شما باید به شما متعهد و وفادار باشد. او باید تنها به شما فکر کند و هرگز نباید نگران خیانت کردن او باشید.

این اعتماد و اطمینان لازمه ی هر زندگی است که میتواند خوشبختی یا بدبختی شما را رقم بزند.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که شنونده خوبی است

نیاز به شنیده شدن یک نیاز مهم در اکثر خانم ها است. لذا از نظر بسیاری خانم ها، داشتن گوش شنوا از خصوصیات مرد خوب است. پس سعی کنید مردی که با او ازدواج میکنید به حرفهای شما گوش کند.

در واقع منظور از گوش دادن، توجه تمام و کمال است. یعنی حتی اگر همسرتان موضوع صحبت های شما را دوست ندارد، اما باز هم به شما توجه کند و به شما اجازه دهد خودتان را تخلیه کنید.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

مردی که شما را تصدیق می کند

تصدیق و قدردانی از همسر از خصوصیات مرد با شخصیت است. چنین مردانی همیشه سعی میکنند نقاط قوت شما را بیان کنند و به خاطر آنها از شما قدردانی کنند.

مثلا سعی می کند در هر موقعیتی به شما بگوید که چقدر زیبا به نظر میرسید. یا میگوید که چقدر خوش شانس بوده که شما را دارد. او همیشه با افتخار در مورد شما با دوستانش حرف میزند زیرا می داند شما خاص هستید. این موضوع میتواند تا حد زیادی در اعتماد به نفس و آرامش شما نقش داشته باشد که از شیرینی های ازدواج با مرد پخته و بالغ است.

این خواستگار را با چنگ و دندان نگه دارید!

حالا که با ویژگی های خواستگار خوب آشنا شدیم به راحتی میتوانید، تشخیص دهید که با چه مردانی نباید ازدواج کرد. و میتوانید با آگاهی بهتری برای آینده خود تصمیم بگیرید. درواقع مردانی که خصوصیات ذکر شده در بالا را دارند، گزینه های مناسبی برای ازدواج هستند.

بیشتر بخوانید: اشتباهات جلسه خواستگاری، آنچه دختران باید بدانند!

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • گوناگون
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.