۲۳۰۴۷۱
۹۷۵۴
۹۷۵۴

فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟

اگر می‌خواهید روابط جنسی شما با همسرتان کمی هیجان‌انگیزتر شود، کمی فانتزی جنسی به آن اضافه کنید. اما چطور؟ در این مقاله بیشتر درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
روابط زناشویی خصوصا بعد از گذشت چند سال از ازدواج می‌تواند بعد از مدتی بسیار یکنواخت و کسل ‌کننده شود. ناامیدی جنسی و دور شدن از هیجانات اولیه رابطه می‌تواند آسیب‌هایی جدی به یک رابطه و دوام آن ایجاد کند. در چنین شرایطی تقویت فانتزی جنسی و پرداختن به آن می‌تواند مانند یک چاشنی جدید با طعم‌هایی تازه عمل کند و تکانی به روابط جنسی کسالت آور شما بدهد. در ادامه بیشتر درباره چگونه پرداختن به فانتزی جنسی و وارد کردن آن به زندگی زناشویی صحبت خواهیم کرد.

در این مقاله می‌خوانید:

 • فانتزی جنسی چیست؟
 • ۵ نکته که بتوانید فانتزی جنسی خود را به روابط زناشویی‌تان بیاورید

بیشتر بخوانید: وقایع پشت پرده اختلال سادیسم جنسی

فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
پرداختن به فانتزی‌ جنسی راه خوبی برای تقویت روابط جنسی زوجین به شمار می‌رود. زیرا به شما کمک می‌کند همه چیزهایی را که از نظر جنسی جذاب می‌دانید وارد روابط زناشویی خود کنید و به نوعی کنترل امور را در دست بگیرید. این کار هیجان از دست رفته شما را بازخواهد گرداند و رنگ دیگری به روابط زناشویی کسالت‌بارتان خواهد داد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: فواید یائسگی، پیش به سوی زندگی بهتر

فانتزی جنسی چیست؟


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
فانتزی جنسی برای افراد مختلف معنای متفاوتی دارد. ما انسان‌ها درباره شرایط و آدم‌های مختلف تصوراتی در ذهن خود پرورش می‌دهیم و مغز ما تقریبا دائما این کار را انجام می‌دهد. اما فانتزی جنسی تصوراتی را شامل می‌شود که فرد در حالت تحریک و برانگیخته شدن احساسات جنسی‌اش به سراغش می‌آیند و خود یا شریکش را در حالت‌های مختلف یا شرایطی غیر معمول تصور می‌کند که برایش جذاب است و تمایل دارد این اتفاقات در دنیای واقعی نیز به وقوع بپیوندند.

مطالب پیشنهادی: مشکلات جنسی آقایان، علل و راه حل‌ها

۵ نکته که بتوانید فانتزی جنسی خود را به روابط زناشویی‌تان بیاورید


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
همان طور که اشاره کردیم فانتزی جنسی ، خیال‌پردازی‌هایی جنسی است که هر فرد به شکلی متفاوت به آن می‌پردازد و می‌تواند در آن فضا به برانگیختگی جنسی برسد. اما برخی فانتزی‌ها تقریبا معمول‌تر هستند و بیشتر افراد را هنگام برقرار کردن روابط عاطفی به وجد می‌آورد. اگر نمی‌دانید چطور فانتزی‌های خود را به دنیای واقعیت بیاورید و رد پایشان را به روابط زناشویی‌تان باز کنید ، در این بخش ۵ مورد را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

۱.ماجراجو باشید


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
یکی از فانتزی‌های جنسی که برای اکثر افراد جذاب است، ایجاد رابطه جنسی با شریکشان در مکان‌های عجیب و غریب و غیر معمول است. برای این کار نیازی نیست به مکان‌ها عجیب و غریب بروید. شما می‌توانید با تغییرات کوچک و به ظاهر پیش پا افتاده نیز هیجان را به روابطه جنسی خود بازگردانید و به فانتزی جنسی خود یا همسرتان پاسخی موثر دهید. به طور مثال می‌توانید برقراری رابطه جنسی در آشپزخانه یا حمام را امتحان کنید. یا می‌توانید بلیت یک هتل در یک جای خوش آب و هوا را برای یک شب رزرو کنید و شبی رویایی برای خود و همسرتان بسازید.

بیشتر بخوانید: تمام چیزهایی که کسی درباره مازوخیسم جنسی به شما نمی‌گوید!

۲. در یک سناریوی جنسی به ایفای نقش بپردازید


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
نقش بازی کردن یا ادعای اسارت یک فانتزی جنسی پرطرفدار است که اکثر افراد را می‌تواند از لحاظ جنسی برانگیخته کند. البته انجام چنین عملی بهتر است کاملا با هماهنگی شریکتان و در صورت رضایت طرفین انجام شود. همچنین توجه به این که چه نقشی براساس روحیات شریکتان می‌تواند او را از نظر احساسی برانگیخته کند، کاملا به قوه تخیل شما و شناختی که نسبت به او دارید، بستگی دارد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: قهوه با مغز چه میکند؟ فِرِش و شاداب

۳.از وسیله‌های جنسی استفاده کنید


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
استفاده از برخی وسیله‌های جنسی نیز در دسته فانتزی جنسی قرار می‌گیرد و می‌تواند احساسات افراد را در حین رابطه جنسی بیش از پیش برانگیخته کرده و به رابطه هیجان بیشتری بخشد. به طور مثال دستبند، چشم‌بند، شلاق پر یا وسیله‌هایی از این دست می‌توانند روند رابطه شما را تغییر دهند و به تحریک بیشتر احساساتتان منجر شوند.

مطالب پیشنهادی: عوارض نداشتن رابطه جنسی؛ تکنیک‌هایی برای رابطه جنسی هیجان انگیز

۴.درباره تخیلات جنسی خود بیشتر صحبت کنید


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
یکی از راه‌هایی که می‌تواند کمک شایانی به بهود روابط جنسی شما با شریکتان کند، صحبت کردن درباره فانتزی جنسی خود و پرداختن به انتظاراتی که از طرف مقابل‌تان در حین برقراری رابطه جنسی دارید. همچنین او را نیز تشویق کنید تا درباره فانتزی‌ها و تخیلات جنسی خود صحبت کند تا شناخت بهتری از او و نیازهایش داشته باشد. هیچ‌ چیز در رابطه جنسی هیجان‌انگیزتر از این نیست که فانتزی‌های جنسی فرد به حقیقت بپیوندد .

بیشتر بخوانید: معرفی چند داروی تاخیری طبیعی، تضمینی برای رابطه جنسی طولانی‌تر

۵.راه‌های غیر متعارف را امتحان کنید


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
این راه‌های غیر متعارف در حین برقراری رابطه جنسی می‌تواند شامل هر چیزی باشد که شما و شریکتان را به وجد می‌آورد. به طور مثال قبل از شروع رابطه، یک فیلم رمانتیک و اروتیک را در کنار هم تماشا کنید تا هیجان فضای فیلم به شما نیز سرایت کند.

یا می‌توانید از پوشیدن برخی لباس‌ها برای برانگیخته کردن حس شریکتان استفاده کنید. این‌ها همه به احساسات و تمایلات شما و شریک عاطفیان بستگی دارد.

پیشنهاد ویژه نی نی بان: روز جهانی بدون رژیم، حداقل امروزو بی‌خیال شو!

کلام آخر


فانتزی جنسی، چطور هیجان را به رابطه زناشویی‌‌ام بازگردانم؟
همان طور که اشاره کردیم، توجه به فانتزی جنسی خود و شریک عاطفیتان می‌تواند حرارت رابطه را بیشتر کند و هیجان را به رابطه‌ زناشویی‌تان بازگرداند. شاید تصور کنید که فانتزی جنسی از جمله تصوراتی است که باعث انحراف فرد می‌شود و نباید به آن توجه کرد. اما این یک تصور اشتباه است و توجه به آن می‌تواند به رابطه جنسی بین شما و همسرتان شور و اشتیاق بیشتری بخشد.

منبع: lybrate

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

مشاوره ویدیویی

  • اخبار داغ
  • جدیدترین
  • پربیننده ترین
  • مطالب مرتبط

  برای ارسال نظر کلیک کنید

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «نی نی بان» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.